Една история, която може да ви се понрави

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Слав

Една история, която може да ви се понрави

Мнение от Слав »

Здравейте!

Искам да организирам едно интернет общество, което да развихри въображението си заедно, а не постоянно да чете какво е излезнало от въобръжението на другите. Ако се интересувате погледнете това: http://3753ac.com. Ще се радвам ако ви хареса идеята.

Слав
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Хвърлих бърз поглед на сайта. Изглежда симпатично.
За съжаление е пълно с правописни греши и това се набива на очи в първия миг. За членуването да не говорим.

Качеството на текста няма да обсъждам, понеже не съм прочел достатъчно. Само искам да кажа, че ако философията е "не постоянно да чете какво е излезнало от въобръжението на другите", най-вероятно групата е обречена на смехотворно-аматьорски провал. "Другите" в повечето случаи са световните шампиони по въображение, стилистика и писане.

Аз лично, както чух веднъж един актьор да казва по радиото, имам малко свободно време и вместо да гледам шоута и състезания, където хора се учат да пеят, танцуват и играят, предпочитам да гледам тия дето вече са се научили. Така и с четенето...
Но за всеки влак си има пътници.
доктор дулитъл

Мнение от доктор дулитъл »

нт написа:... имам малко свободно време и вместо да гледам шоута и състезания, където хора се учат да пеят, танцуват и играят, предпочитам да гледам тия дето вече са се научили. Така и с четенето...
Мъдра позиция :-) !!!
ама да не му се сърдим, човека си набира кръжочници. само дет' се вика, трябва да си намерят и компетентен ръководилтел. Има една група, която се учи да пише фантастика в бившия младежки дом "лиляна димитрова", сега не знам как се казва, та може да им е от полза да се свържат с тях? Поне правописа да оправят/научат :-)
tea
Мнения: 2
Регистрация: 01 юни 2009, 19:43
Местонахождение: София

Мнение от tea »

Слав, добре е да има инициативи. Добре е хората да се събират и да творят. Добре е и тези, събиращите се, да четат много. Стивън Кинг, в своята "Мемоари на занаята", дава един безценен съвет - писането се учи с много писане. И с десет пъти повече четене. Успех с начинанието.
Чукча писател, чукча не читател!:)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости