Дейвид Едингс и неговите цикли

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
pimpivo
Мнения: 8
Регистрация: 25 юли 2006, 16:03

Дейвид Едингс и неговите цикли

Мнение от pimpivo »

Значи наскоро прочетох Белгариада(първия му цикъл) и сега съм започнал вторият му цикъл който не помна точно как се казваше.Та видях в wikipedia-та че той има още три къси цикъла и много ще се зарадвам ако ги качите, ако ги има преведени на родния ни език де. :) А и още един път, браво за библиотеката, страхотна работа си свършил :)
Слави
Мнения: 37
Регистрация: 13 юли 2006, 20:35

Мнение от Слави »

Не са преведени...всъщност от трилогията Еления е преведена и издадена първата част преди 10 години и оттогава ...нищо...
pimpivo
Мнения: 8
Регистрация: 25 юли 2006, 16:03

Мнение от pimpivo »

slavy написа:Не са преведени...всъщност от трилогията Еления е преведена и издадена първата част преди 10 години и оттогава ...нищо...
Окей мерси за пояснението а можете ли поне да ми кажете каде да ги намера Еления и останалите на английски? Ако имам достатъчно време следващата годима може и да преведа някои ;)
Слави
Мнения: 37
Регистрация: 13 юли 2006, 20:35

Мнение от Слави »

Ето ти ги на руски. За английските оригинали ми дай мейл че не помня откъде съм ги свалил.


http://lib.align.ru/authors/3070.html
Слави
Мнения: 37
Регистрация: 13 юли 2006, 20:35

Мнение от Слави »

http://www.torrentreactor.to/torrents/view_33896

http://lib.englspace.com/index.php?do=c ... literatura


Зва големи пакета с книги на английски с всички произведения на Дейвид и Лий Едингс. Горното е торент
pimpivo
Мнения: 8
Регистрация: 25 юли 2006, 16:03

Мнение от pimpivo »

Еми мерси за линковете но са много бъгливи тея чуждестранни сайтове и ми изкарва разни грешки и не мога да ги изтегла. Ще съм много благодарен ако някой от вас които ги е изтеглил или ги има на компа да ми ги прати по скайп, ник-а ми е pimpivo :) Мерси все пак. а за мейл ето [email protected]
Слави
Мнения: 37
Регистрация: 13 юли 2006, 20:35

Мнение от Слави »

Готово - изпратих ти 3-те книги на Еления и 3-те на Тамули
pimpivo
Мнения: 8
Регистрация: 25 юли 2006, 16:03

Мнение от pimpivo »

slavy написа:Готово - изпратих ти 3-те книги на Еления и 3-те на Тамули
Мерси много, от днес ще вида какво мога да направа и дали са ми в категорията тия книжки, пък ако преведа и една пак е добре ;)
Слави
Мнения: 37
Регистрация: 13 юли 2006, 20:35

Мнение от Слави »

Пак припомням - първа част он Еления - Диамантения трон я има издадена на български - давай с втората или направо почвай Тамули :D
pimpivo
Мнения: 8
Регистрация: 25 юли 2006, 16:03

Мнение от pimpivo »

slavy написа:Пак припомням - първа част он Еления - Диамантения трон я има издадена на български - давай с втората или направо почвай Тамули :D
окей щом я има :) Загледах ги и може би ше успея, но не очаквайте перфектен превод от 16 годишно момче нищо че съм учил 8 години тоя език. :) Пък и едва ли ще стане веднага ;)
Mike
Мнения: 34
Регистрация: 29 юли 2006, 10:34

Мнение от Mike »

успех :)
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;
pimpivo
Мнения: 8
Регистрация: 25 юли 2006, 16:03

Мнение от pimpivo »

Мерси. :) Иначе може някой да качи Диамантения трон ако го има де :) :D
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости