въпрос

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
annima3

въпрос

Мнение от annima3 »

Моля, защо не качвате нищо от Татяна Устинова? Благодаря!
Аватар
Еми
Мнения: 138
Регистрация: 26 януари 2012, 16:14
Местонахождение: София

Re: въпрос

Мнение от Еми »

Можете да се заемете да я обработите и с удоволствие ще я качим.
Когато имаш желание - намираш начин. Когато нямаш желание - намираш оправдание.
annima3

Re: въпрос

Мнение от annima3 »

Схващам добре иронията ви, но не мога да отговоря подобаващо, защото нищо не разбирам от тези неща, затова изпитвам огромна благодарност към всички, които се трудят всеотдайно в "моята библиотека". Искам да допълня, че аз от дълги години съм в Италия, за лечение на синът ми, който не може да ходи и благодарение на вашият труд успявам да се справя с болката и носталгията. Благодаря!
i_m_i
Мнения: 42
Регистрация: 06 август 2008, 21:42
Местонахождение: Троян

Re: въпрос

Мнение от i_m_i »

На Татяна Устинова има огромен брой книги във Флибуста (www.flibusta.is), ако четете на руски. Наистина книгите от тоя жанр доста успешно притъпяват проблемите, в Читанката книги от жанра дамски детективен роман са тези на Татяна Полякова, може да ги потърсите.
Аватар
Еми
Мнения: 138
Регистрация: 26 януари 2012, 16:14
Местонахождение: София

Re: въпрос

Мнение от Еми »

annima3, никаква ирония не влагам, просто физически не успяваме да удовлетворим желанията на всички, още повече, че всеки от нас основно прави книги, които той самият харесва. Явно горепосоченият автор не е привлякъл вниманието на никого от доброволците. Поради тази причина ви предложих да се включите. За момента няма кой да поеме допълнително работа, но никога не се знае...
Когато имаш желание - намираш начин. Когато нямаш желание - намираш оправдание.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости