Аристократи…

Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
ultimat
Мнения: 12
Регистрация: 14 септември 2008, 18:47

Аристократи…

Мнение от ultimat »

Лорд Ричард винаги печели на карти и никога на конни състезания.
— Как става така? — пита го лорд Джон.
— Много просто. Не съм аз този, който разбърква конете…
Indszow
Мнения: 4
Регистрация: 21 януари 2014, 20:02

Re: Аристократи…

Мнение от Indszow »

-Извинете за въпроса, сър, но защо плувате в Темза със смокинг?
-Извинен сте за въпроса, сър, но ще Ви обърна внимание на факта, че все пак Вие плувате, а аз се давя.
RokliOnline
Мнения: 1
Регистрация: 05 май 2015, 20:16

Re: Аристократи…

Мнение от RokliOnline »

Аристокрация…, 132 етаж, ресторант. До прозореца седи мъж в черно и пие уиски. До него сяда друг мъж, двамата си пийват. Първия вика:
– Тук е такъв силен вятър, че ако скочиш през прозореца вятъра обратно ще те върне (На момента скача през прозореца и полита, но влита обратно).
– Давай, сега е твой ред. Втория скача през прозореца и като камък полита надолу…
Идва бармана:
– Ама че гаден тип ставаш Батмане, като се напиеш…
Kremenski
Мнения: 5
Регистрация: 07 март 2017, 11:33

Re: Аристократи…

Мнение от Kremenski »

Четирима възрастни английски аристократи се събирали всяка вечер на обичайната си партия карти.
Веднъж обаче вместо граф Касмоуш се явил неговия иконом:
- Джентълмени, господин графът много се извинява, но днес госпожа графинята изисква от него да изпълни съпружеските си задължиения! Той ме помоли да ви предам, че ако може няма да доиде, ако не може ще доиде!
pechkov
Мнения: 715
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Аристократи…

Мнение от pechkov »

Да опитаме и с малко черен хумор.

Лорд Джон седи в креслото срещу камината и чете вестник. Влиза сър Уилям, и без да каже нищо — направо отива в спалнята на лейди Джейн. Лорд Джон спокойно продължава да си чете. След 20-тина минути сър Уилям излиза, оправя си смокинга и казва:
— Милорд, тази вечер миледи беше необичайно хладна към мен.
— Тя и приживе си беше такава — невъзмутимо отговаря лорд Джон.
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости