Със или без корица по подразбиране

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!

Да се включват ли по подразбиране кориците във файловете за сваляне?

Анкетата е приключила на 16 юли 2007, 15:15

Да.
3
30%
Не.
7
70%
 
Брой гласове: 10

Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Със или без корица по подразбиране

Мнение от Борислав »

От миналата седмица е възможно включването на кориците в сваления файл (началната нишка). Това може да се промени в настройките чрез опцията "Включване на корицата при сваляне на текст", но се чудя дали правилно избрах подразбиращата се настройка. В момента е включена.
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

Основен е текста, а и до скоро се сваляше само той, за това гласувах "не". Ако искам и кориците ще се постарая да укажа свалянето им. Ако има карти или илюстрации или нещо друго към текста, също ще преценя дали да бъде сваляно. По-важното е че го има като възможност, а всеки сам да избира какво да сваля или не.
Може и така да е, ...!
Аватар
forri
Мнения: 52
Регистрация: 22 януари 2007, 01:10
Връзка:

Мнение от forri »

Съгласна съм с GeOrg, за това аз също гласувах с "Не".Който има желание, може да ги свали отделно.
Аз сключвам своя договор със сатаната, за да ви кажа всичко, без остатък!!!
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Принципно съм против, но ако размера на корицата е до 6 кб нямам нищо против. Не съм съгласен обаче да има 600 кб книга 300 кб корица.
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Мнение от Mandor »

Като стана въпрос за включени в текста картинки (нямам предвид корицата), е добре да правите разлика между карти/илюстрации (които са само допълнение към текста) и картинки, които са смислова част от текста, както в "Да пробудиш драконче" на Теллалов, "Шестото клеймо" на Браун и др., без които чистия текст не осигурява достатъчно информация.
Колкото до кориците, GeOrg вече го каза - важното е, че го има като опция, кой както иска да си го настройва. Тази анкета засяга само нерегистрираните и онези, които ги мързи да се "логват" в основния сайт (аз съм от вторите).
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости