Метро 2034 в електронен вариант

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
felipe
Мнения: 11
Регистрация: 06 юли 2011, 19:10

Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от felipe »

Откъде мога да закупя въпросната книга в електронен вариант,независимо в какъв формат ще е?
PYMEH

Re: Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от PYMEH »

И аз се интересувам от това. Метро 2033 ме размаза просто, а тотално съм отвикнал от хартиени книги.
felipe
Мнения: 11
Регистрация: 06 юли 2011, 19:10

Re: Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от felipe »

:D Търся я на български език естествено,знам,че в България официалния език е английски първо ниво,но аз съм от старомодните,обичащи да четат на родния си език...
Едно предложение към сайта,защо не пуснете за сваляне платен вариант за тези книги,публикуването на които е извън правилата т.е. относително нови са и не могат да се пуснат за безплатно сваляне.
hikuk
Мнения: 43
Регистрация: 07 август 2010, 22:14

Re: Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от hikuk »

Няма електронен вариант на бг. На английски има, защото към 2010г. е майчин на около 360 000 000 души и втори на около 750 000 000. Като станем българите толкова може да очакваш преводи и електронни книги на всичко което излезе.
felipe
Мнения: 11
Регистрация: 06 юли 2011, 19:10

Re: Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от felipe »

:D Дай боже да станем толкова...а за електронния вариант не си прав,щом го има на хартиен,преди това е бил в електронен,въпроса е защо(и дали) издателя,не го е пуснал и така,вярно пазара е малък,но какъв е проблема,аз примерно бих го закупил,колегата Румен,като гледам и той,няма печатници,няма книжарници,за секунди ще дам парите и ще получа книгата.
hikuk
Мнения: 43
Регистрация: 07 август 2010, 22:14

Re: Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от hikuk »

http://ciela.bg/pages/page/10/kontakti ето ти телефонни номера. Питай ги защо не са пуснали електронен вариант и после ако искаш напиши отговора им.

П.С. Проблема, според мен е, че след като някой закупи една електронна книга после друг няма да го направи.
awfullydeep
Мнения: 42
Регистрация: 10 септември 2011, 15:53

Re: Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от awfullydeep »

Въпросът е, че за да издадеш книга в електронен вариант, не стига само да си закупил правата за хартиен такъв. Отново има лицензионни такси, които може би издателите смятат, че за момента в България не могат да се избият от хора с електронни четци, които искат да си купуват е-книги.
PYMEH

Re: Метро 2034 в електронен вариант

Мнение от PYMEH »

Не знаех, за тези лицензионни такси за електронен носител. Изалчняха тези хора, нали са им платили за хартиения вариант. Не може всички да са като братя Стругацки да си пуснат нещата фрий, но това с тези такси е прекалено.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости