Влад Талтош

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

Влад Талтош

Мнение от Гост »

Здравейте на всички! Та реших да пусна една темичка за тази талкова, ако кажа увлекателна ще е малко :D , поредица. Прочетох първите 6 книги (в момента се чете 7-та) и съм доста впечатлен от това как автора едновременно те въвлича в историята, но не те натоварва излишно :shock: . Харесва ми и, това че самият сюжет е много оригинален, поне според мен.
Ще се радвам, ако и вие си кажете мнението за книгата, естествено стига да имате желание :) .....
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Влад Талтош

Мнение от drackon »

Не ми хареса!!! Купих и прочетох първите три книги и добре, че намерих на кой да ги продам - пълни с някакви измислени колинарни рецепти от несъществуващи плодове и подправки, действието е хаотично, идеята на автора е шантава и неясна...опит за фентъзи...моля, това е мое мнение и не го налагам на никого...
hikuk
Мнения: 43
Регистрация: 07 август 2010, 22:14

Re: Влад Талтош

Мнение от hikuk »

Гледам в goodreads пише, че Hawk ще излиза тази година, та реших да споделя ако някой следи поредицата пък не е разбрал.
Endymion
Мнения: 101
Регистрация: 05 септември 2008, 12:39

Re: Влад Талтош

Мнение от Endymion »

Първата чернова на Hawk все още не е завършена, така че не вярвам книгата да излезе тази година (източник).
hikuk
Мнения: 43
Регистрация: 07 август 2010, 22:14

Re: Влад Талтош

Мнение от hikuk »

Може и така да е просто казвам какво пише в goodreads.
hikuk
Мнения: 43
Регистрация: 07 август 2010, 22:14

Re: Влад Талтош

Мнение от hikuk »

Bump.

Expected publication: October 7th 2014 by Tor Books
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости