Две страници от "Светещата гибел" на Петър Бобев

— Започнали сте да сканирате/редактирате и сте срещнали проблем, напр. липсват страници
— Търсите издание, за да го сканирате
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
etsatchev
Мнения: 33
Регистрация: 26 август 2011, 13:54
Местонахождение: гр. София

Две страници от "Светещата гибел" на Петър Бобев

Мнение от etsatchev »

Търся страници 34 и 35 от горепосоченото издание.
Подготвям Светещата гибел от Петър Бобев.
Изданието е първо, на български език, малоформатно, от 1978 г. на Издателство Отечество. Подвързването е некачествено, листата са в насипно състояние, един лист се е изгубил и не мога да добавя текста от липсващите страници. Нямам никакви претенции към качеството и формата: Готов съм да го препиша на ръка, ако фотокопието не става за OCR.
Ако някой има друго издание също ще е от полза: Ще засечем параграфите и ще добавим липсващия текст.
gogo_mir
Мнения: 101
Регистрация: 01 юни 2010, 00:13

Re: Две страници от "Светещата гибел" на Петър Бобев

Мнение от gogo_mir »

etsatchev, ако липсва само един лист, няма как да са страници 34 и 35, ама карай... :). Ето страничките от 32 до 37, дано ти свършат работа...
etsatchev
Мнения: 33
Регистрация: 26 август 2011, 13:54
Местонахождение: гр. София

Re: Две страници от "Светещата гибел" на Петър Бобев

Мнение от etsatchev »

Огромно благодаря!
Действително, от снимките няма как да са от един лист. Ще трябва да почерпя!
etsatchev
Мнения: 33
Регистрация: 26 август 2011, 13:54
Местонахождение: гр. София

Re: Две страници от "Светещата гибел" на Петър Бобев

Мнение от etsatchev »

gogo_mir написа:etsatchev, ако липсва само един лист, няма как да са страници 34 и 35, ама карай... :). Ето страничките от 32 до 37, дано ти свършат работа...
Колега Gogo_mir, дали би могъл да ми пратиш и страници 47 и 48: май това е липсващият лист.
Предварително ти благодаря!
P.S. Пратих ти съобщение на лично със същата молба, но незнам защо още ми кисне в "изходящата" кутия и не минава!
gogo_mir
Мнения: 101
Регистрация: 01 юни 2010, 00:13

Re: Две страници от "Светещата гибел" на Петър Бобев

Мнение от gogo_mir »

etsatchev, ето и страници 46-49...
Ако не си сигурен в подреждането на страниците, няма ли да е по-удачно да ти я снимам цялата?
etsatchev
Мнения: 33
Регистрация: 26 август 2011, 13:54
Местонахождение: гр. София

Re: Две страници от "Светещата гибел" на Петър Бобев

Мнение от etsatchev »

gogo_mir написа:etsatchev, ето и страници 46-49...
Ако не си сигурен в подреждането на страниците, няма ли да е по-удачно да ти я снимам цялата?
Аз съм я сканирал, редактирал и вече е почти готова, даже е форматирана в SFB. Проблемът с объркаността ми е, че книгата е на едно място, данните на друго. При редакцията разчитам на скановете, пък те имат неточност! Всеки момент ще я метна, ако ти се занимава и ти харесва я изчети още веднъж. Ако не беше ти, увисвах дебело с тези липси по страниците.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости