Въпрос относно добавянето на книги

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
vens
Мнения: 5
Регистрация: 19 август 2007, 15:29
Връзка:

Въпрос относно добавянето на книги

Мнение от vens »

Здравейте,
от известно време не мога да добавям книги в ателието. Просто линкът "Добави Произведение" го няма. Отнети ли са ми правата да добавям книги или някакъв бъг има? Имам скенер и доста книги за сканиране, така че мога да помагам и ако ги пращам на някой от екипа и той евентуално да добавя книгите. Става дума за сканиране, с редактиране нямам достатъчно време. Вече има доста добавени от мен книги в библиотеката, така че можете да видите, че говоря истината. Моля за отговор.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Въпрос относно добавянето на книги

Мнение от Борислав »

Трябва да въведеш имейл, на който можеш да получаваш писма. Предишния ти беше препълнен и постоянно връщаше писмата. След това сложи отметка при Разрешаване на писма от другите потребители в настройките си.
vens
Мнения: 5
Регистрация: 19 август 2007, 15:29
Връзка:

Re: Въпрос относно добавянето на книги

Мнение от vens »

Благодаря, ще бъде направено днес или утре и ще добавя 3-4 книги, които съм сканирал. Надявам се да предизвикат интерес сред редакторите :)
Jack_
Мнения: 1
Регистрация: 27 февруари 2015, 22:54

Re: Въпрос относно добавянето на книги

Мнение от Jack_ »

Здравейте, нов съм и искам да попитам мога ли вместо да сканирам книгите, да ги преписвам на Word или на друга програма за текстообработка.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости