Рядко четените книги на Христо Калчев

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
endayski

Рядко четените книги на Христо Калчев

Мнение от endayski »

Здравейте, преди години ми беше попаднала една трилогия на Калчев- " Белият дявол", печатана през осемдесетте години на миналият век. От години търся да я прочета отново, но все не успявам да я намеря. Искам да кажа че трилогията няма абсолютно нищо общо със серията "Вулгарни романи", а е приключенска и накрая , ако може някой да я сканира и да я качи в сайта ще му бъда много благодарен и ще го почерпя една боза.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Рядко четените книги на Христо Калчев

Мнение от drackon »

Не мога да я сканирам, но имам трилогията!!! Аз търся ,,Първият" от същия автор - откраднаха ми я!!!
ktomanov
Мнения: 5
Регистрация: 18 март 2011, 14:18

Re: Рядко четените книги на Христо Калчев

Мнение от ktomanov »

Много време съм търсил тази трилогия и накрая успях да си закупя само една от трите книги.
Ако не ме лъже паметта тя беше преиздавана преди няколко години в един общ том. За съжаление не съм попадал и на това издание.
Имам "Луда вода" от старите му книги и още една на която не помня името.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Рядко четените книги на Христо Калчев

Мнение от drackon »

Трилогията е дадена на един от модераторите!!! Въпрос на време е да влезе в библиотеката. Ако можете да помогнете в сканиране и т.н. ще стане по-бързо. А аз продължавам да търся ,,Първият"... :(
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости