Коментари към книгите

Ако нещо по страниците (съдържание, оформление) не е наред...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Коментари към книгите

Мнение от SecondShoe »

Тук http://www.chitanka.info:82/lib/comment ... wType=list в коментар номер 10 има много дълъг линк, който "чупи" облика на динамичната начална страница.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Коментари към книгите

Мнение от Борислав »

Сега трябва да е по-добре.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Поне при мен, бутона "Отговор" не работи, а мнение номер 4 там е за триене.
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

SecondShoe написа:Поне при мен, бутона "Отговор" не работи, а мнение номер 4 там е за триене.
Точно това имах предвид когато преди време предложих мненията за книгите по някакъв начин да се изнесат във форума. И аз му се прицелих, но няма възможност да се изтрие или коригира. Добре поне, че е рядко срещана ситуация.
Може и така да е, ...!
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

SecondShoe написа:Поне при мен, бутона "Отговор" не работи, а мнение номер 4 там е за триене.
Вече работи. А покрай това мнение забърсах и предишните две, защото не успях да разбера каква е връзката им с текста.

Скоро, надявам се, ще добавя възможност за редактиране и изтриване на мненията.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Изглежда има някакъв проблем с датите, тъй като в днешен коментар вместо 20 ноември пише 2 ноември.
Изображение
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Читателските мнения съвсем се оплескаха. От 29 ноември датата скочи на 3 ноевмри. Кой изяде нулите?
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

SecondShoe написа:Читателските мнения съвсем се оплескаха. От 29 ноември датата скочи на 3 ноевмри. Кой изяде нулите?
Оправено. Благодаря ти за доброто докладване на грешката!
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Когато отворя прозореца за писане на коментари се показва полето, в което можеш да си напишеш коментара. Малко след зареждането на страницата полето изчезва и остава "Пускане на ново мнение ↓". Кликам върху него, но нищо не се случва. С две думи, невъзможно ми е да пусна коментар. Проблема се отнася до Опера, Файърфокс и К-мелеон. Коментарите работят само при Интернет Експлорер.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

SecondShoe написа:Малко след зареждането на страницата полето изчезва и остава "Пускане на ново мнение ↓". Кликам върху него, но нищо не се случва.
Открих, че след последване на връзката формуляра се показваше, но не се скачаше при него. Оправих го вече. Други проблеми не можах да открия.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Днес направих малко проби. Ad Muncher, програма за блокиране на реклами, премахва прозореца за писане на мнения защото го разпознава като рекламен елемент.
Аватар
strix
Мнения: 15
Регистрация: 03 март 2007, 20:16

Мнение от strix »

Аз съм с Mozilla Firefox + Adblock Plus. С тази добавка не забелязвам такъв проблем. За Internet Explorer подобна функционалност се предлага от ie7pro. Всъщност и някои антивирусни пакети имат AdBlocker-и.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Изображение
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Май си говоря сам, но все пак...

1. Изображение

2. Ако последните мнения от форума вече никога няма да се показват на динамичната начална страница поне да каже някой, за да си ги изключат хората от настройките.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

SecondShoe написа:2. Ако последните мнения от форума вече никога няма да се показват на динамичната начална страница поне да каже някой, за да си ги изключат хората от настройките.
Ще се появят, но не знам още кога.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости