Името на розата

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
darling9960
Мнения: 1
Регистрация: 19 февруари 2008, 15:09

Името на розата

Мнение от darling9960 »

Моля, помогнете ми да намеря "Името на розата" на Умберто Еко в електронен вариант! Обърнах толкова търсачки и препратки-няма начин да я няма-или има причина? Сканирането ми се струва малко сложно, но с удоволствие ще помогна! :)
mestan
Мнения: 1
Регистрация: 03 ноември 2009, 19:04

re:

Мнение от mestan »

http://www.chitanka.info/lib/text/7153 тук ще я намериш, приятно четен :D
NetRider78
Мнения: 3
Регистрация: 27 юни 2012, 10:58

Re: Името на розата

Мнение от NetRider78 »

Ооо благодаря!! От кога я търся тази книга ... :D
посетител

Re: Името на розата

Мнение от посетител »

Мисля че всеки читател , който иска да изпита истинско удоволствие и на интелектуално ниво трябва да я прочете - по възможност няколко пъти. Чел съм този текст 3 пъти в продължение на 5 години и мога да кажа че всеки път откривам нещо ново - което пък отличаша книги като тази от огромното море т.н. забавна литература фентъзи , крими и т.н., които се изчерпват с първия и обикновенно единствен прочит. С което не искам да кажа те са без стойност! На всички читатели пожелавам много приятни мигове с любимото занимание!!!
~HT

Re: Името на розата

Мнение от ~HT »

посетител написа:Мисля че всеки читател , който иска да изпита истинско удоволствие и на интелектуално ниво трябва да я прочете - по възможност няколко пъти. Чел съм този текст 3 пъти в продължение на 5 години и мога да кажа че всеки път откривам нещо ново - което пък отличаша книги като тази от огромното море т.н. забавна литература фентъзи , крими и т.н., които се изчерпват с първия и обикновенно единствен прочит. С което не искам да кажа те са без стойност! На всички читатели пожелавам много приятни мигове с любимото занимание!!!
За всеки влак си има пътници, колега!
Четох Името на розата, като младеж, когато за пръв път излезе на български. Четох я и на 40. Определено на младежа му хареса много повече, отколкото на зрелия читател минал през много, много книги. Намирам Еко за безобразен досадник и един от най-надценените съвременни романисти. Всеки миг с неговите произведения смятам за загубен.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости