Новодобавени произведения — подобряване на списъка

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
stg333
Мнения: 11
Регистрация: 13 декември 2007, 04:49

Новодобавени произведения — подобряване на списъка

Мнение от stg333 »

Първо искам да благодаря за това че сайта го има , просто всичко ми харесва няма и подобие на конкуренция по качество. Смятам че има лек проблем, когато се поместят 50 разказа от една и съща книга на практика страницата новодобавени става безмислена , а това напоследък е почти всеки ден, и няма никакъв начин да се следи новото дори и при влизане всеки ден.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: новодобавени произвидения

Мнение от Борислав »

stg333 написа:Смятам че има лек проблем, когато се поместят 50 разказа от една и съща книга на практика страницата новодобавени става безмислена
Някой ден вероятно ще измисля по-сбито представяне на стихосбирките и сборниците.
kristito3
Мнения: 1
Регистрация: 22 февруари 2009, 16:39

Мнение от kristito3 »

Аз съм много доволна от сайта и най-вече от библиотеката :wink: :wink: Хубавото е, че може да се свалят произведенията :D :P но може би щеше да е по-добре , ако се сваляха с Microsoft Word :wink: иначе нямам други забележки :P :wink:
piki
Мнения: 65
Регистрация: 08 септември 2007, 11:35

Мнение от piki »

Че какъв е проблема да отвориш .txt с MS Word? А и Word не е най-удобния за четене на книги... или трябва да си мазохист/ка или не си открил/а CoolReader и другите четци на е-книги. :roll:
Гост

Re: новодобавени произвидения

Мнение от Гост »

Борислав написа:
stg333 написа:Смятам че има лек проблем, когато се поместят 50 разказа от една и съща книга на практика страницата новодобавени става безмислена
Някой ден вероятно ще измисля по-сбито представяне на стихосбирките и сборниците.
А защо не подреждане на произведенията по дата на качването им?
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости