Търся любовен роман, чието име не помня

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
glori_ilieva
Мнения: 2
Регистрация: 05 ноември 2020, 05:58

Търся любовен роман, чието име не помня

Мнение от glori_ilieva »

Здравейте!
Преди доста години четох един много хубав роман, но не се сещам нито името, нито автора. Дори части от сюжета ми се губят, за жалост. Ако някой може да ми помогне да го открия, ще бъда много благодарна!
Ето какво си спомням: Разказваше се за едно малко момче, което май беше бито от баща му. То бягайки, видя светлините на един цирк. После заспа в близост до цирка, чийто собственик го намери. Реши да му помогне и го заведе в неговата каравана. Така момчето заживя при семейството на собственика на цирка (той има жена и малка дъщеричка). Момчето обиждаше момичето и дори мисля, че имам спомен, че я наричаше "пикла". Завиждаше й, че участва в цирка, но всъщност я наблюдаваше и й се възхищаваше. Един ден момичето видя следите от побоя над момчето докато мащехата й мажеше гърба му. (Някои моменти ми се губят) Спомням си още, че имаше момент, когато момичето се разболя (може би треска или нещо подобно) и момчето, въпреки своята неприязъм, остана да се грижи за нея в караваната. Тя го учеше на някакви трикове. Така те пораснаха и се влюбиха един в друг, но никой не казваше на другия, защото всички ги приемаха за брат и сестра. Имаше момент, когато тя седеше като голяма и го гледаше през прозореца, докато вали дъжд навън, как той е облякал коженото си яке и излиза с друго момиче. След години (през които те не са се виждали и чували), към края на романа, той я открива в гримьорната, готова да излиза за своя номер. Бащата е починал, а той я пита защо не му се е обадила, за да му каже. Обиден, защото го е чувствал като свой баща и не е знаел.

Това е всичко, което си спомням. Много бих искала да го препрочета. Ако някой се сеща за този роман, моля ви, споделете! Благодаря предварително!
Martina Verjeva
Мнения: 1
Регистрация: 31 юли 2018, 19:13

Re: Търся любовен роман, чието име не помня

Мнение от Martina Verjeva »

Здравейте, мисля че романът е Честни илюзии на Нора Робъртс :)
glori_ilieva
Мнения: 2
Регистрация: 05 ноември 2020, 05:58

Re: Търся любовен роман, чието име не помня

Мнение от glori_ilieva »

Благодаря много, Мартина!
Всичко добро
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости