ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЛУШАНЕ НА НЯКОИ ПРОИЗВЕДЕНИЯ ОТ КАНАЛ

От време на време се появяват идеи за странични проекти. Обсъждайте ги тук.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЛУШАНЕ НА НЯКОИ ПРОИЗВЕДЕНИЯ ОТ КАНАЛ

Мнениеот KoNi приказкочет » 15 август 2020, 16:09

"Здравейте!
Казвам се Корнелия Николова.

От година и половина имам любителски :
* Канал KoNi приказкочет в You Tube : https://www.youtube.com/channel/UCdfoz7 ... M7akm0qAqQ ;
* Facebook страница KoNi : https://www.facebook.com/KoNi-2405793376159828/?modal=admin_todo_tour
Записвам приказки и разкази за слушане и в по-голямата си част ползвам произведения, които Вие сте качили в chitanka.
Прочетох, че всичко тук е без заплащане и въпреки това желанието ми да бъдем полезни за всички хора (със зрящи проблеми , "по-мързеливи деца"и т.н) чрез моите приказки и разкази за слушане е по-силно от това, че не се заплаща.
Затова след като прегледате и ако желаете, може да си сътрудничим и да ползвате всичко от канала ми като го качите в раздел."

ПРИЯТЕЛИ, ЧЕТЯЩИ ХОРА!
Написах горецитираното писмо до CHITANKA. Те ме посъветваха да обсъдим с всички Вас тук моето предложение. Очакваме коментари и предложения за това дали искате линковете от канала да са активни и тук, за да може да слушате произведенията.

Поздрави!
KoNi приказкочет

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЛУШАНЕ НА НЯКОИ ПРОИЗВЕДЕНИЯ ОТ КАНАЛ

Мнениеот pechkov » 17 август 2020, 03:52

В грамофончето вече има качени подобни записи.

Можеш да прослушаш някои от тях, например тези.
"Входът на ада е постлан с добри намерения. Изходът - с добри дела."
pechkov

Местонахождение: Монтана

Мнениеот KoNi приказкочет » 28 август 2020, 15:17

Здравейте! Знам за Грамофончето, но с админите на chitanka питаме дали желаят всички ползватели да слушат приказките и разказите от моят канал KoNi приказкочет безплатно, за да измислим как да ги прехвърлим тук.
Поздрави!
KoNi приказкочет

Мнениеот pechkov » 29 август 2020, 11:11

Здравейте.
Аз не съм от админите, а само един досаден участник, който се възползва от свободата на словото, за да каже мнението си.

Прослушах няколко от вашите записи, и бих искал да обърна внимание на качеството на изпълнението - дикцията, и да се направи пост-обработка на записите, за да се изчистят залитанията и грешките. Дадох линк към приказки, издадени от "Балкантон", като разбира се не очаквам всеки да може да прави такива професионални записи с актьорски състав, музикален съпровод и студийна обработка, но все пак старанието за по-високо качество не е излишно.
"Входът на ада е постлан с добри намерения. Изходът - с добри дела."
pechkov

Местонахождение: Монтана

Мнениеот KoNi приказкочет » 02 септември 2020, 12:38

Здравейте!
Знам , че не сте от админите и ценя мнението на всеки-приемам критиката, защото тя е градивна за мен. Всичко в канала си правя сама и естествено не с професионална техника и без изолиране на външните шумове или преправка на глас и т.н чрез техника. Благодаря за мнението Ви! Ще се радвам и други участници да изкажат гледните си точки по поставеното предложение.
Поздрави!
KoNi приказкочет

Обратно към Начинания