Романтични истории за жени от жени

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
DonnaJuanaDelaMarca
Мнения: 1
Регистрация: 04 август 2019, 17:33

Романтични истории за жени от жени

Мнение от DonnaJuanaDelaMarca »

Здравейте,уважаеми екип на Моята Библиотека.Казвам се DonnaJuanaDelaMarca,женският вариант на Дон Жуан,известният любовник на жените в родната му Андалусия.За разлика от него нямам шпага и не нося маска.Но като него ценя жените като характер,и им давам това което мъжете не могат да им дадат-истинско емоционално и сексуално удоволствие!В световната литература,доколкото знам няма много романтични истории за жени от жените,които ги харесват като партньорки в животът.Ето например когато,или когато жените като мен опишат личните си преживявания,или пресъздадат биографиите си,и или биографиите на другите жени,тези произведения,и тези жени са заклеймявани като "феминизъм и лесбийски сапунени серии и поредици''!А това не е така,защото и ние лесбийките имаме права като всички хора по светът.И заради тази причина имам предложение към Вас да публикувате повече романтични истории от жени за жени,и тези истории да са в отделен раздел"Нежните любовници в историята и литературата".Желая Ви здраве,успехи в работата,и щастие в личният живот.
добро утро

Re: Романтични истории за жени от жени

Мнение от добро утро »

Добро утро и Ви желая успешна седмица.
Не Ви ли работи интервала на клавиатурата? Много дразни така.
А това не е сайт за самопубликуване, харесайте си някоя книга, сканирайте я и я обработете.
Така и другите почитатели на Историите от жени за жени ще мога да я прочетат.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост