Търся книга

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Lensman
Мнения: 9
Регистрация: 07 април 2014, 09:34

Търся книга

Мнение от Lensman »

Здравейте ... от известно време се запалих ( отново) по апокалиптичните и пост апокалиптичните романи . За кратък период си припомних Клетка от Кинг, Деня на възраждането от Комацу ..Трифидите ...Пощальонът ... сетих се и за друга книга със сходен сюжет ... но уви не се сещам ни за заглавието, ни за автора . Съвсем бегло си спомням и съдържанието .
Та ставаше дума, за една мадама ... тръгнала да се скита из щатите . В един от големите национални паркове, среща баща и син мисля ( ловци) ...и тогава нещо ( електромагнитен импулс) от космоса или от оръжие изпържва една част от човечеството, друга част полудява, и една съвсем малка част оцелява ...карам по спомени..но мисля че бяха 2 или 3 книги ( поредица) ... ако можете да помогнете с намирането на книгата или книгите ?
avatar1975
Мнения: 8
Регистрация: 06 декември 2015, 14:58

Re: Търся книга

Мнение от avatar1975 »

Става въпрос най-вероятно за поредицата на Илса Бик - ''Пепел'', ''Сенки'', ''Чудовища''.
Lensman
Мнения: 9
Регистрация: 07 април 2014, 09:34

Re: Търся книга

Мнение от Lensman »

Точно тази е ... голямо благодаря ... ще трябва малко да се изчака докато я пуснат отново . Само месец предполагам ...а я бях чел тук- отдавна .
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: Търся книга

Мнение от zl_tsanev »

Трилогията я има и в flibusta.is и coollib.net.
инафлу
Мнения: 3
Регистрация: 10 декември 2017, 22:38

Re: Търся книга

Мнение от инафлу »

Търся една книга,която четох много отдавна.Беше за отвличане на една много известна американска звезда(певица или актриса) от една група мъже ,които се бяха запознали в един бар и всичките я желаеха и така организираха нейното отвличане.Затварят я в една стая и всеки се възползва от нея както си иска.За да не я бият тя се държи добре с тях и мисли как да се освободи и накрая казва на единия от тях да й купи любимият й парфюм и това е начина по който я откриват,защото този парфюм се приготва само за нея по поръчка и така полицията я намира.Страхотен сюжет, но не мога да си спомня името на книгата и името на автора .Ако може помогнете!
ladymillionirina
Мнения: 2
Регистрация: 18 декември 2017, 22:58

Re: Търся книга

Мнение от ladymillionirina »

Към инафлу - книгата е "Крах" на Джаки Колинс.
инафлу
Мнения: 3
Регистрация: 10 декември 2017, 22:38

Re: Търся книга

Мнение от инафлу »

Благодаря много!Но я няма тук ,за съжаление.Къде мога да я намеря?
ladymillionirina
Мнения: 2
Регистрация: 18 декември 2017, 22:58

Re: Търся книга

Мнение от ladymillionirina »

За съжаление не съм я срещала в електронен формат, но като се разтърсих из нета има я втора употреба из сайтовете със стари книги на цена между 10 и 13 лева.
инафлу
Мнения: 3
Регистрация: 10 декември 2017, 22:38

Re: Търся книга

Мнение от инафлу »

Още веднъж благодаря!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости