Може ли да качите книгата ми

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
galq2792
Мнения: 1
Регистрация: 08 юни 2017, 11:41

Може ли да качите книгата ми

Мнение от galq2792 »

Здравейте, написах книга . Дали някой би ми могъл да я качи, понеже я писах в world, а не съм на ти с конвекторите. Ще съм ви благодарна,ако ми помогнете. Книгата се казва "Извръщенията на съдбата", разказва се за тежкият живот на две деца. По истински случай е. Благодаря предварително.
Ф р а к с с

Re: Може ли да качите книгата ми

Мнение от Ф р а к с с »

galq2792 написа:..., понеже я писах в world, а не съм на ти с конвекторите...
Kато ти гледам правописа, правилното заглавие на книгата би трябвало да бъде "Извращенията на езика" :lol:
Аватар
summer-knight
Мнения: 133
Регистрация: 13 август 2015, 17:22

Re: Може ли да качите книгата ми

Мнение от summer-knight »

Ще се опитам да съм малко по-полезен от колегата. За да бъде една книга завършена, по нея има още много труд. Ето малко идеи:
-Стивън Кинг и други автори имат книги как се пише и редактира една книга като професионалист.
-Има сайтове/програми за проверка на правописа и като ги потърсиш в Гугъл, би трябвало да излязат.
-Доколкото знам, един от форматите на Читанка е прост текстови файл (.txt), който не изисква особено сложно конвертиране от Word.
-Конвектор е отоплителен уред. Единствената му връзка с литературата е да те топли, докато пишеш.
-Заглавие включващо думата "извращения" ми се струва доста крайно и екстремно. По-подходящо е за трилър със сериен убиец или еротичен роман със BDSM елементи, но ти си знаеш.
-Успех с писането :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости