Срок на публикуване

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Заключена
v5ev
Мнения: 127
Регистрация: 06 януари 2010, 20:39

Срок на публикуване

Мнение от v5ev »

След въвеждането на шестгодишният период на замразяване на книги се питам, какъв е смисъла да се обработват книги, които така или иначе ще се появят след еди колко си години... Труд на вятъра според мен. Защо тогава не се обработват и коригират книги, които могат да се появят веднага. Вместо да имаме книга, готова за употреба през ... 2022. Ей така си мисля за ефективността и ползата. Мисля си просто.
Последната и единствена промяна е направена от v5ev на 04 февруари 2017, 13:16.
Teloten
Мнения: 6
Регистрация: 25 октомври 2012, 17:23

Re: Срок на публикуване

Мнение от Teloten »

Много просто – книгата се обработва и се оставя "замразена" в ателието. Паралелно с това се качва я във Флибуста, я в RuLit, я във фейсбук-групите…
Всички са доволни.
Ветрогонец

Re: Срок на публикуване

Мнение от Ветрогонец »

v5ev написа:Мисля си просто.
На простия човек и мислите му са прости. Но това никак не е изненадващо за парадигматичен келепирджия. Алтруистичните деяния са твърде отвъд от хоризонта на собствената му интелигибилност.


v5ev написа:... се питам, какъв е смисъла... мисля за ефективността и ползата...
Парадигматичният келепирджия разполага с привилегията да окачестви като безсмислени, безполезни, неефективни и (цитирам Бай Ганьо) "вятър работа" алтруистичните деяния, чиито резултати той не може да консумира когато си пожелае.
Ветрогонците обаче, които сканират и обработват (колко лесно звучи само?) дори и в това влагат смисъл.
Аватар
Еми
Мнения: 138
Регистрация: 26 януари 2012, 16:14
Местонахождение: София

Re: Срок на публикуване

Мнение от Еми »

Забележете: "Вместо да имаме книга..."! Защото господина е направил тоооолкова много, че вече "ние" ги имаме...
Когато имаш желание - намираш начин. Когато нямаш желание - намираш оправдание.
v5ev
Мнения: 127
Регистрация: 06 януари 2010, 20:39

Re: Срок на публикуване

Мнение от v5ev »

Изразих мнение, категоризации като безмислени или безполезни не съм правил. Но явно БЪЛГАРСКИЯТ Бай Ганьо винаги е готов да убие Алеко. Всеки, който не е съгласен с него, е прост. Той е най-великият и най-работният... Когато Великите Админи решиха, че се изказвам обидно за някого, зпочнаха да трият коментарите ми. Когато мен ме наричат прост, те просто си траят. Читанка падна по-ниско и от Фейсбук. Добре, че ме смятат за господин, щото ако си мислеха, че съм госпожица ... не ти е работа. Сканирайте спокойно.Аз ще правя това, което най-добре мога (не включва сканирането на книги), ще си чета на езиците, които владея и ще спра да пиша коментари. Защото всяка права, която не е успоредна на Априлската, е крива!!


Тролските ти мрънкания, Въ Петев не са коментар, всъщност те нямат качествата да са какъвто и да е жанр.
Следвай си априлската линия на готованската консумация, а ние ще продължим да творим епохата. :D
В същото време активно ще контролираме спазването на обещанието ти.
Заключена

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости