Rating 10

От автор на книги

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.

От автор на книги

Мнениеот logoscs » 19 декември 2016, 11:13

Здравейте,
Казвам се Ценка Стойчева. Автор съм на две книги. Желая да предоставя файловете на библиотеката за безвъзмездно ползване. Как мога да го направя? Моля посочете ми адрес, на който да ги изпратя, тъй като опитах да ги кача сама, но не можах да се справя. Книгите си съм предоставила и на виртуална библиотека Спиралата, както и на други ел. библиотеки.
Заглавията са: "Сребърната нишка" и "Новото лечителско изкуство"
logoscs

Re: От автор на книги

Мнениеот maskara » 30 декември 2016, 11:39

Здравейте! В Ателието създайте нов запис, посочете автор, заглавие и т.н. и прикачете файловете в zip формат (в архива да е текстовия или док файл, както и сканове на цялата книга) или дайте линк за изтегляне, ако архива е прекалено голям. Добре е (направо задължително) да има корици - предна и задна, с добро качество - минимум 1200 ширина. Задайте статус "За корекция" и може някой ще се заеме с обработката. Също така и вие можете да се опитате да редактирате книгите - прочетете във форума разделите "Сканиране", "Корекция" и "Форматиране". Формата sfb не е сложен, лесно ще се справите.
maskara

Местонахождение: Варна

Мнениеот logoscs » 03 януари 2017, 12:23

Няма ли начин да прикача и трите файла (двата на кориците, единият на текста) с едно попълване на формуляра в Ателие? Защо е толкова усложнена процедурата, при положение, че на добра воля ви предоставям оригиналните файлове, изпратени ми от художничката на корицата и от екипа, извършил корекцията на текста преди печата.
То да му се отще на човек :(
logoscs

Мнениеот Борислав » 03 януари 2017, 21:30

logoscs написа:Няма ли начин да прикача и трите файла (двата на кориците, единият на текста) с едно попълване на формуляра в Ателие?

Разбира се, че има. Събирате трите файла в един архив (например ZIP) и качвате него.
Аватар
Борислав

Обратно към Потребителски въпроси

• Подобни теми
    отговори
    прегледи
    Последно мнение