Дейвид Балдачи

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
ЕвгениКД
Мнения: 17
Регистрация: 01 февруари 2015, 17:39

Дейвид Балдачи

Мнение от ЕвгениКД »

Здравейте!!!
Още първата книга, която прочетох от Балдачи, ме вдъхнови да продължа с този автор. Така и направих. И след всеки негов ръкопис, все повече и повече се възхищавах на майсторството му. От скоро чета негови произведения, и съвсем откровено бих казал, че според мен е от най- добрите в този жанр. Макар и да си взимам книги от градската библиотека, това не ми пречи да бъда на линия и в този сайт, където винаги можеш да научиш нещо, в конкретната област- Литературата.
Поредицата за КЛУБ " КЕМЪЛ " е вече в миналото, след като доста се забавлявах с героите като цяло. Първите две части за Уйл Роби също ми доставиха незабравими моменти. В момента чета началото на ръкописа с главен герой Джон Пулър. Не е нужно да споменавам оценката си, тя се подразбира.
Идеята ми е, темата да бъде продължена с мнения, разсъждения, коментари и т.н. във връзка с този автор, в частност неговите романи.
И така, има ли фенове.
Kriptika

Re: Дейвид Балдачи

Мнение от Kriptika »

Чели ли сте нещо жт най-новите му книги? Избирам подарък, за човек, който харесва първите му книги!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости