Не мога да се сетя за заглавието на книга

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
galety
Мнения: 2
Регистрация: 02 май 2011, 14:57

Не мога да се сетя за заглавието на книга

Мнение от galety »

Здравейте, скоро четох началото на книга за вампири/демони. Това,което си спомням от книгата е, че в началото има сцена в нощен клуб и главният герой се присмиваше на хората. Или нещо подобно беше. Ако някой се сети за книгата, ще съм му много благодарна!
Incidence_976
Мнения: 6
Регистрация: 14 февруари 2012, 01:10

Re: Не мога да се сетя за заглавието на книга

Мнение от Incidence_976 »

Здравейте,
пиша защото вече 2-ра седмица се опитвам да намеря роман, който преди време бях чела.
Сюжета е свързан с млада дама, която до колкото си спомням се прехранва с игра на карти. Спечелва на покер цяло ранчо или ферма/ това тук ми се губи малко, кое е точно/, и решава да прекъсне скитническия живот, като отива да живее в новата си придобивка. Но там среща мъж, който не мога да се сетя управител или е син на предния собственик на ранчото от когото тя го спечелва. Той естествено показва недвусмислено, че компанията и е напълно излишна и не одобрява факта,че тя е новият собственик.
Но не мога да се сетя точно тук дали всъщност тя не беше станала собственик на половината от имението/фермата/ранчото, а той беше собственик на другата половина?
Моля ако на някой му е познат като сюжет този роман нека да ми пише името и автора.
Благодаря Ви предварително за съдействието.
Аватар
plqsak
Мнения: 25
Регистрация: 10 декември 2012, 22:38

Re: Не мога да се сетя за заглавието на книга

Мнение от plqsak »

Изкушение на Катрин Харт

https://chitanka.info/text/11930-izkushenie
Incidence_976
Мнения: 6
Регистрация: 14 февруари 2012, 01:10

Re: Не мога да се сетя за заглавието на книга

Мнение от Incidence_976 »

Благодаря
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости