Визитка на "Моята библиотека"

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
pechkov
Мнения: 715
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Визитка на "Моята библиотека"

Мнение от pechkov »

Поставена е идеята да направим визитка на Читанка. Приемат се предложения как да изглежда тя.

Направените до момента варианти (клик върху картинката, за сваляне на файл с висока резолюция):


Изображение
orange_1


Изображение
orange_2


Изображение
blue_1


Изображение
blue_2


Изображение
phoenix_1


Изображение
phoenix_2


Изображение
phoenix_3
Последната промяна е направена от pechkov на 2. Мнението е било променяно 2 пъти.
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Визитка на "Моята библиотека"

Мнение от petrovich »

Аз лично бих искал да има и версия със синьото лого (може би текстът да е с бял, жълт или черен цвят).
За шрифт така и не съм сигурен, но DejaVuSans.
Аватар
Вилорп
Мнения: 73
Регистрация: 10 февруари 2010, 21:32
Местонахождение: Княжево под Копитото
Връзка:

Re: Визитка на "Моята библиотека"

Мнение от Вилорп »

А за какво всъщност ще се ползва тази визитка?
pechkov
Мнения: 715
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Визитка на "Моята библиотека"

Мнение от pechkov »

Вилорп написа:А за какво всъщност ще се ползва тази визитка?
За популяризиране на сайта.

Аз лично правя "Blue_2" варианта, и давам визитки на хора, с които се срещам в ежедневието, с които в процес на разговор сме стигнали до някоя от темите - за книги, образование, култура, etc. Пускам ги за печат в близкото фото-студио, плащам с лични средства, информирам и клиентите с които работя за техническите новости, относно е-четците, подходящите формати за книгите и прочие. Все още за много хора тази информация е нова. Обикалях и по хипермаркетите "Технополис", "Техномаркет" и "Зора", където продават четци, но за съжаление там не искат да сложат от визитките ни на щанда с четците, защото ги въприемат като реклама.
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости