За любителите на мистери - фанстастиката... Безплатен онлайн роман

Тук можете да публикувате собствените си произведения, които желаете да бъдат прочетени и коментирани от аудиторията на библиотеката.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
azdesi
Мнения: 6
Регистрация: 16 януари 2013, 12:16

За любителите на мистери - фанстастиката... Безплатен онлайн роман

Мнение от azdesi »

Романът се пише в момента. Всяка написана глава се публикува в моя блог. Който харесва този жанр, ще дам линк към произведението на ЛС.

Гласът на Вселената
Един роман, който дава отговори на много въпроси, а именно:
Кои сме ние, откъде сме дошли, защо съществуваме?
Кой е създал Слънчевата система, Земята?
Кой е Бог, в какво вярва църквата?
Кои са мистериозните извънземни, които са оставяли следи преди хиляди години?
Има ли паралелни светове?
Може ли да се пътува във времето?
Има ли безсмъртни хора?
Ще оцелее ли Земята?
В книгата се разказва за едно момче от Земята, което осъществява пътешествие до планета, която се намира на милиарди светлинни години от нас. Намира се много близо до черна дупка. Героите преминават през червеева дупка, огъват пространството и попадат на тази планета. Пътуват през времето. Главният герой в крайна сметка получава един подарък - става мулти разум, който управлява всичко. Той вече не е човек, променят се всички негови органи и става безсмъртен. След, което започва да управлява Космоса, създава галактики, както и самата Земя – става Бог. В книгата ще има всичко. И любов, и омраза, пътуване във времето, война на световете, зараждане на религия, унищожаване на Земята. И още много...
Последната и единствена промяна е направена от azdesi на 21 март 2016, 10:38.
azdesi
Мнения: 6
Регистрация: 16 януари 2013, 12:16

Re: За любителите на мистери - фанстастиката... Безплатен онлайн роман

Мнение от azdesi »

Здравейте приятели,

Бях писала, че ще изпратя линк на ЛС, защото имах горчив опит от друг форум. Там не искаха да се качват линкове в темата, за малко да ме баннат. Но, явно всеки форум има собствени правила.

Романът все още не е дописан, колкото и странно да звучи. Стигнала съм до 6 глава, в момента пиша 7-ма. Реших да го пусна онлайн, защото това е единствения начин да го завърша. Защо не е довършен? Защото през тези три години загубих вяра в себе си и писателските си способности, заради няколко мнения на хора, които не харесаха този жанр. Но вече имам вдъхновение и вяра в себе си и смятам този път наистина да го завърша.

Ето линковете на публикуваните глави:
Първа глава - Сигнали от Космоса http://zagadkata.info/glava-1-signali-ot-kosmosa/
Втора глава - Пътуването http://zagadkata.info/glast-na-vselenat ... ptuvaneto/
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости