Благодаря ви, приятели!

Разни теми, разни идеали

Благодаря ви, приятели!

Мнениеот Борислав » 29 май 2007, 13:22

Здравейте, приятели!

Благодаря ви, много ви благодаря за помощта, която ми оказвате в поддръжката и обогатяването на библиотеката! Благодарение на вас тя е това, което е. Знам, звучи изтъркано, но е самата истина.

П.П. Имате много поздрави от Виктор.
Аватар
Борислав

Re: Благодаря ви, приятели!

Мнениеот SecondShoe » 30 май 2007, 01:04

Аз искам да изкажа моите благодарности към Борислав, който е създал и поддържа този сайт, и на всички останали, които сканират и пращат книги за да има какво да четем! Влизам тук по много пъти всеки ден и оценявам труда, който са положили всички.

Жалко, че не ми остава време за сканиране и съм се отчел само с две книги в библиотеката :oops: . Обещавам да наваксам към края на годината, когато ще имам достатъчно свободно време!
Аватар
SecondShoe

Мнениеот nlr » 30 май 2007, 11:51

Айде и аз да благодаря :)

Всеки, който е сканирал и редактирал нещо, знае колко мудна, пипкава и досадна работа е, така че - благодарности на всички отделили от времето си за тази трудоемка задача.

Поздрави към Борислав за хубавия сайт и към Mandor за напътствията.
nlr

Местонахождение: Варна

Мнениеот нт » 30 май 2007, 12:11

В една друга тема веднъж ми се прииска да напиша, че името на Борислав трябва да го споменават в деня на Будителите, но се отказах, понеже щеше да прозвучи натегачески тогава.
Сега, след като е минало доста време от тогава и сайта се развива великолепно, ми се иска да кажа на всички допринасящи за чудесното дело: "Сполай ви!". Това е наистина дълготрайно и сериозно начинание. Щастлив съм и се радвам, че мога да бъда част от него.

Щастлив съм да мога да разменям по няколко думи с хора като вас!
нт

Мнениеот Hawthorne » 31 май 2007, 00:20

Благодаря на всички, който поддържат този сайт, дали откъм кодиране или откъм сканиране (или в някой случай даже превеждане), вие сте живота на този сайт, да сте живи и здрави!
Приятелите и враговете са богатства, които всеки притежава.
Hawthorne

Местонахождение: Шумен

Мнениеот nqgolova » 31 май 2007, 00:53

Като сте започнали наред, хайде и аз да се включа.
Благодаря на всички, които с ценните си съвети ми помогнаха да се науча да сканирам книги. Най вече благодаря на goblin, защото без неговата помощ още щях да си скубя косите над редакцията.
Аватар
nqgolova

Мнениеот Гост » 02 юни 2007, 20:30

Браво на вас!!!
Гост

Мнениеот GeOrg » 01 юли 2007, 10:56

Борислав написа:Здравейте, приятели!

Благодаря ви, много ви благодаря за помощта, която ми оказвате в поддръжката и обогатяването на библиотеката! Благодарение на вас тя е това, което е. Знам, звучи изтъркано, но е самата истина.

П.П. Имате много поздрави от Виктор.

Приятелю,

не благодари на благодарните, че те има, а се гордей с постигнатото! Имаш моето искрено уважение и възхита към труда ти!!!
Може и така да е, ...!
Аватар
GeOrg

Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнениеот deyan1 » 29 май 2015, 11:25

Благодаря и аз! Наистина много благодаря!
deyan1

Мнениеот ~HT » 01 ноември 2016, 07:51

Честит празник, будители!
~HT

Обратно към Общи приказки

• Подобни теми
    отговори
    прегледи
    Последно мнение