Благодаря ви, приятели!

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Благодаря ви, приятели!

Мнение от Борислав »

Здравейте, приятели!

Благодаря ви, много ви благодаря за помощта, която ми оказвате в поддръжката и обогатяването на библиотеката! Благодарение на вас тя е това, което е. Знам, звучи изтъркано, но е самата истина.

П.П. Имате много поздрави от Виктор.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Re: Благодаря ви, приятели!

Мнение от SecondShoe »

Аз искам да изкажа моите благодарности към Борислав, който е създал и поддържа този сайт, и на всички останали, които сканират и пращат книги за да има какво да четем! Влизам тук по много пъти всеки ден и оценявам труда, който са положили всички.

Жалко, че не ми остава време за сканиране и съм се отчел само с две книги в библиотеката :oops: . Обещавам да наваксам към края на годината, когато ще имам достатъчно свободно време!
nlr
Мнения: 63
Регистрация: 29 декември 2006, 15:06
Местонахождение: Варна

Мнение от nlr »

Айде и аз да благодаря :)

Всеки, който е сканирал и редактирал нещо, знае колко мудна, пипкава и досадна работа е, така че - благодарности на всички отделили от времето си за тази трудоемка задача.

Поздрави към Борислав за хубавия сайт и към Mandor за напътствията.
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

В една друга тема веднъж ми се прииска да напиша, че името на Борислав трябва да го споменават в деня на Будителите, но се отказах, понеже щеше да прозвучи натегачески тогава.
Сега, след като е минало доста време от тогава и сайта се развива великолепно, ми се иска да кажа на всички допринасящи за чудесното дело: "Сполай ви!". Това е наистина дълготрайно и сериозно начинание. Щастлив съм и се радвам, че мога да бъда част от него.

Щастлив съм да мога да разменям по няколко думи с хора като вас!
Hawthorne
Мнения: 80
Регистрация: 25 ноември 2006, 08:46
Местонахождение: Шумен
Връзка:

Мнение от Hawthorne »

Благодаря на всички, който поддържат този сайт, дали откъм кодиране или откъм сканиране (или в някой случай даже превеждане), вие сте живота на този сайт, да сте живи и здрави!
Приятелите и враговете са богатства, които всеки притежава.
Аватар
nqgolova
Мнения: 63
Регистрация: 15 август 2006, 17:47
Връзка:

Мнение от nqgolova »

Като сте започнали наред, хайде и аз да се включа.
Благодаря на всички, които с ценните си съвети ми помогнаха да се науча да сканирам книги. Най вече благодаря на goblin, защото без неговата помощ още щях да си скубя косите над редакцията.
Гост

Мнение от Гост »

Браво на вас!!!
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Re: Благодаря ви, приятели!

Мнение от GeOrg »

Борислав написа:Здравейте, приятели!

Благодаря ви, много ви благодаря за помощта, която ми оказвате в поддръжката и обогатяването на библиотеката! Благодарение на вас тя е това, което е. Знам, звучи изтъркано, но е самата истина.

П.П. Имате много поздрави от Виктор.
Приятелю,

не благодари на благодарните, че те има, а се гордей с постигнатото! Имаш моето искрено уважение и възхита към труда ти!!!
Може и така да е, ...!
deyan1

Re: Благодаря ви, приятели!

Мнение от deyan1 »

Благодаря и аз! Наистина много благодаря!
~HT

Re: Благодаря ви, приятели!

Мнение от ~HT »

Честит празник, будители!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости