Прелюдия към Дюна

Теми, свързани с литературата, но непасващи на горните раздели
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
марто

Прелюдия към Дюна

Мнение от марто »

Здравеите.Искам да попитам знаете ли откаде мога да намеря романите на Франк Хърбърт ДОМЪТ АТРЕИДИС,ДОМЪТ ХАРКОНЕН и ДОМЪТ КОРИНО.Разбрах че тожа са нови издания и не знам дали са излезли на българския пазар.Ако знаете нещто моля да ми кажете.
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Прелюдия към Дюна

Мнение от Борислав »

марто написа:... откаде мога да намеря романите на Франк Хърбърт ДОМЪТ АТРЕИДИС,ДОМЪТ ХАРКОНЕН и ДОМЪТ КОРИНО.Разбрах че тожа са нови издания и не знам дали са излезли на българския пазар
Всъщност, тези романи са написани от сина на Франк Хърбърт - Брайън Хърбърт - и Кевин Андерсън.
И аз нямам представа дали са излезли на български, но предполагам, че не са.

В Уикипедия има малко информация за романите.
Гост

Мнение от Гост »

домът атреидес беше излязъл преди наколко години, за другите не знам
Марто

Мнение от Марто »

Благодаря ви много.Ако някой би могъл да ги намери на диск или хартиен носител нека пише.Готов съм да ги купя.Още веднъж благодаря.
Гост

Мнение от Гост »

Аз имам Дома атреидес на хартиен носител но книгата не си заслужава.По добре недеи да я четеш.Аз лично бях ужасно разочарован.
Гост

Мнение от Гост »

Защо не си заслужава?Написана е глупаво или просто историята е изсмукана от пръстите? :D
narg
Мнения: 2
Регистрация: 29 август 2006, 12:58

Мнение от narg »

И двете.Като качество няма нищо общо с ориинала.Дори и да издадат останалите части няма да ги прочета.В предговора на едно от изданията на Дюн беше написано нещо от рода че автора съумява да опише цялата галактика без да излиза от рамките една планета.За продължението бих казал че на автора не му е стигнала цялата галактика за да опише една планета.Просто книгата е "плоска".
марто

Мнение от марто »

Добре.Благодаря ти за предупреждението. :D Май ще се задоволя с това което съм чел от поредицата.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост