Здравейте!

Тук можете да публикувате собствените си произведения, които желаете да бъдат прочетени и коментирани от аудиторията на библиотеката.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
SimonaIV
Мнения: 2
Регистрация: 12 август 2015, 10:31

Здравейте!

Мнение от SimonaIV »

Здравейте, името ми е Симона и съм на шестнадесет години. От дълго време се опитвам да пиша роман и не знам дали ми се получава добре, но исках да публикувам написаното от мен някъде, където ще може да се оцени и да има интерес.
Благодаря ви!
Приятен ден!
cattiva2511
Мнения: 151
Регистрация: 04 октомври 2015, 16:19

Re: Здравейте!

Мнение от cattiva2511 »

SimonaIV написа:Здравейте, името ми е Симона и съм на шестнадесет години. От дълго време се опитвам да пиша роман и не знам дали ми се получава добре, но исках да публикувам написаното от мен някъде, където ще може да се оцени и да има интерес.
Благодаря ви!
Приятен ден!
Извинявай, мила, но това въпрос ли е? Ако да, то имам един-два коментара относно поста ти. Първо, ако искаш наистина да разбереш къде да публикуваш творбата си, за да бъде оценена, защо не питаш чичко Гуугле, той ще ти отговори най-добре? Признай си, че целта ти е да накараш хората от този форум да ти отговорят : „Ами какво си написала, дай да видим?“. Лошото е, ако си разглеждала и другите постове, че „мълчанието е злато“ във форума е закон. За да не секна ентусиазма ти, защото знам че на тази възраст мнението на околните е всичко, аз ще ти отговоря : „ Ами какво си написала, дай да видим!“
Няма да коментирам и да давам насоки на творчеството ти, поради простата причина, че не съм човека за тази работа. Не се засягай от негативни и злобни коментари (особено ако не са аргументирани) и не се отказвай от писането си заради някои ,,велики литературни анализатори“. Въпреки това, вслушвай се в добре изказани съвети и не се обиждай ако чуждото мнение не отговаря на твоето.
Ако все пак искаш и моето мнение по романа си, мога да ти отговоря на поща или друг предпочитан от теб начин.
Така, сега, би ли ни показала какво си сътворила до сега? Ще се радвам да прочета работата ти!
~HT

Re: Здравейте!

Мнение от ~HT »

cattiva2511 написа:
SimonaIV написа:....
Така, сега, би ли ни показала какво си сътворила до сега? Ще се радвам да прочета работата ти!
Здравейте отново, cat*!

Опитайте тук:
http://forum.chitanka.info/topic4962.html#p21473

Не съм го чел... Така че нямам мнение :)
cattiva2511
Мнения: 151
Регистрация: 04 октомври 2015, 16:19

Re: Здравейте!

Мнение от cattiva2511 »

Благодаря!
За жалост съм го пропуснала, явно заради заглавието… а уж не съм предубедена. Виждам че това е само началото, но ще го прочета въпреки че не е довършено. :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости