Търся книга-фантастика!

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
elyinyang
Мнения: 2
Регистрация: 08 юли 2015, 18:41

Търся книга-фантастика!

Мнение от elyinyang »

Здравейте :)
От доста време се опитвам да намеря една книга,която бях чел като ученик(горе-долу във времето 1998-2003).За съжаление,в библиотеката не пазят старите ми картони и не мога да я издиря.
Ето и кратко изложение на сюжета:
Разказва се мъж,който прави проучване и контакт с непознати местни обитатели на дадена планета.За целта,той преминава през хирургически изменения на тялото с цел да заприлича(физически) на съответният животински вид,с който иска да осъществи контакт.При всяка нова трансформация,той научава повече за новия вид и по малко и за себе си.След 3 или 4 трансформации,му казват че могат да направят само една последна(финална) операция,от която няма да има връщане назад.Героят избира да го модифицират като смесица от оригиналното си човешко тяло и по малко от всяко едно същество,което е бил.
За съжаление,не мога да дам подробности.Това е,което си спомням като главна събитийност в книгата.
Ако някой я е чел и има спомени за автора и/или заглавието-нека пише!
Благодаря за отделеното време :)
bernhard
Мнения: 1
Регистрация: 08 юли 2015, 21:36

Re: Търся книга-фантастика!

Мнение от bernhard »

Напомня ми за "Преобразеният" от Майк Резник.
elyinyang
Мнения: 2
Регистрация: 08 юли 2015, 18:41

Re: Търся книга-фантастика!

Мнение от elyinyang »

ДАааааааааа!
Точно тя е!
Сърдечни благодарности!!!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости