Четох преди време ...

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.

Четох преди време ...

Мнениеот frik » 04 ноември 2014, 11:35

Четох преди време книга която се оказа част първа от поредица.... не помня коя.... и ми трябва помощ за името на книгата и поредицата. Това което помня е, че я четох онлайн. Сюжета е - империя върху островни плата разделени от дълбоки пропасти. Войската ги преминава чрез преносими мостове. Високо ценени са енергийни брони и оръжия останали от миналото.
frik

Re: Четох преди време ...

Мнениеот Dreamer » 04 ноември 2014, 14:26

Dreamer

Мнениеот frik » 04 ноември 2014, 21:26

Не..не е това. Главният герой в началото беше попаднал в войскова част, която пренасяше мостовете на ръце и поставяше между пропастите за да мине редовната войска по тях и това под обстрел. Даваха много жертви защото не им разрешаваха да се защитават с щитове. Той промени това.
frik

Мнениеот white_darkness » 04 ноември 2014, 21:32

frik написа:Четох преди време книга която се оказа част първа от поредица.... не помня коя.... и ми трябва помощ за името на книгата и поредицата. Това което помня е, че я четох онлайн. Сюжета е - империя върху островни плата разделени от дълбоки пропасти. Войската ги преминава чрез преносими мостове. Високо ценени са енергийни брони и оръжия останали от миналото.

Това ми напомня на "Пътят на кралете" - Първата книга от поредицата "Летописите на светлината на бурята" (Виж Stormlight Archive)
white_darkness

Местонахождение: Силистра

Мнениеот frik » 04 ноември 2014, 22:43

white_darkness написа:
frik написа:Четох преди време книга която се оказа част първа от поредица.... не помня коя.... и ми трябва помощ за името на книгата и поредицата. Това което помня е, че я четох онлайн. Сюжета е - империя върху островни плата разделени от дълбоки пропасти. Войската ги преминава чрез преносими мостове. Високо ценени са енергийни брони и оръжия останали от миналото.

Това ми напомня на "Пътят на кралете" - Първата книга от поредицата "Летописите на светлината на бурята" (Виж Stormlight Archive)

Да това е !!! Благодаря.
frik

Обратно към Как се казваше?…

• Подобни теми
    отговори
    прегледи
    Последно мнение