Кой е този любовен роман?

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Bonney
Мнения: 2
Регистрация: 02 май 2014, 19:45

Кой е този любовен роман?

Мнение от Bonney »

Здравейте. Много ще се радвам ако някой се сети за този стар роман.Разказва се за полицайка от малко градче открила непознат.Мъжа се оказва от друга планета,учен.Има телепатични способности,чете мисли.Влюбиха се силно.
После се рамениха с брата на полицайката и той се върна на далечната планета вместо него.
Доколкото си спомням книжката бе малка, може би на Арлекин.И беше доста отдавна.
Дано някой се сети.На времето ми се стори много интересна и бих искала пак да я намеря.
varnam
Мнения: 18
Регистрация: 09 април 2009, 02:04

Re: Кой е този любовен роман?

Мнение от varnam »

Напомня ми на "Сега и във времето" на Нора Робъртс, но главната не мисля, че беше полицайка.
Камилка
Мнения: 2
Регистрация: 22 май 2014, 17:22

Re: Кой е този любовен роман?

Мнение от Камилка »

Те са два романа - на Нора Робъртс -Aрлекин-за Либи, шерифката и вторият, за неговия брат, който идва да го спаси. Английски: Time and Again (Time Was, Times Change). Другото е на Даяна Рос, пак Арлекин за един (пак извънземен) и сестра му. Лично на мен ми хареса повече. А аз търся на Ирис - издателството, (ако не се лъжа) за една девойка, която в западнал замък в Шотландия полу-лекува 1 полу-сляп лорд.
Bonney
Мнения: 2
Регистрация: 02 май 2014, 19:45

Re: Кой е този любовен роман?

Мнение от Bonney »

Много благодаря! Намерих лесно и двете книги на Н.Робертс.Прочетох ги, хубави са.Но всъщност не са книгата която търся.Може би е третата.Но не можах да открия Даяна Рос,излиза само певицата.
Дали е възможно да се сетите за името на книгата или къде мога да я намеря он лайн.Как ли се пише имета на автора на английски.Тук няма нито 1 книга на Даяна Рос
Мерси много.
Аватар
plqsak
Мнения: 25
Регистрация: 10 декември 2012, 22:38

Re: Кой е този любовен роман?

Мнение от plqsak »

Можеби е това:

Междузвездна любов - Джоан Рос (star-crossed lovers)
Астрофизикът Брам Старбък е решил да докаже своята теория за космическите пътувания, като се върне от Земята на родната си планета Сарниа. Но по ирония на съдбата попада на погрешно място и в друго време... Черити Прескот от щата Мейн открива премръзналия почти до смърт Старбък на пътя. Тя осъзнава, че красивият непознат е мъжът от мечтите и... Обаче внезапно пламналата любов между земната жена и сарнианеца е обречена – твърде много сили заплашват да ги разделят...
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости