Suzanne Enoch / Samantha Jellicoe Series

Това е място, където имате възможност да пускате ваши преводи, или да информирате за прогреса на неща, които превеждате в момента — сами или в сътрудничество с други хора.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Tonygirl_bs
Мнения: 1
Регистрация: 19 февруари 2014, 14:56

Suzanne Enoch / Samantha Jellicoe Series

Мнение от Tonygirl_bs »

Здравейте,

от дълго време ползвам Читанка като анонимен потребител и ми се иска да допринеса с нещо за страхотния проект. Имам желание да преведа серията на Сузан Енох за Саманта Джелико(доколкото знам не е преведена на български), но тъй като нямам опит като професионален преводач се чудех дали ще се намери някой желаещ да прочете превода на първата глава и да си каже мнението. Не ми се иска да се занимавам, ако превода ми не е достатъчно качествен, лошият превод може да убие една хубава книга. Преводът е от английски, но моя най-голям проблем не е техническата му част, тоест смисъла, а по-скоро изказа ми на български, тоест трябва ми добър редактор. Ще се радвам ако има доброволец за по-дългосрочна работа, тъй като книгите са пет на брой.

Тони

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости