Уилбър Смит

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Уилбър Смит

Мнение от drackon »

Един много добър автор на приключенска литература, който пише в един ,,английски стил" /както аз го наричам за себе си/. За жалост в читанката и двете негови книги - ,,Тайфун" и ,,Когато лъвът се храни", са явно книги с продължение. Въпросът ми е - има ли такива продължения и може ли да се очаква излизането им в библиотеката?!?
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: Уилбър Смит

Мнение от zl_tsanev »

Един много добър автор на приключенска литература, който пише в един ,,английски стил" /както аз го наричам за себе си/. За жалост в читанката и двете негови книги - ,,Тайфун" и ,,Когато лъвът се храни", са явно книги с продължение. Въпросът ми е - има ли такива продължения и може ли да се очаква излизането им в библиотеката?!?
На английски и руски - във flibusta.net.
artdido
Мнения: 16
Регистрация: 28 април 2013, 13:02

Re: Уилбър Смит

Мнение от artdido »

Има такава възможност. Имам намерение да започна "Грабливи птици", но кога ще се появи в читанката не мога да кажа.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Уилбър Смит

Мнение от drackon »

artdido написа:Има такава възможност. Имам намерение да започна "Грабливи птици", но кога ще се появи в читанката не мога да кажа.
А продълженията на посочените от мен заглавия?!?
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Уилбър Смит

Мнение от drackon »

zl_tsanev написа:
Един много добър автор на приключенска литература, който пише в един ,,английски стил" /както аз го наричам за себе си/. За жалост в читанката и двете негови книги - ,,Тайфун" и ,,Когато лъвът се храни", са явно книги с продължение. Въпросът ми е - има ли такива продължения и може ли да се очаква излизането им в библиотеката?!?
На английски и руски - във flibusta.net.
Във Флибуста не можах да намеря нищо... :oops:
Тираджията

Re: Уилбър Смит

Мнение от Тираджията »

дракунье, бе!

40 (четирийсет) книги на Уилбур Смит има у Флибустата, бе. Мъ мноу тъ мързи, бе, дракунье.

Тираджията
artdido
Мнения: 16
Регистрация: 28 април 2013, 13:02

Re: Уилбър Смит

Мнение от artdido »

Грабливи птици е първата за фамилията Кортни, следва Мусон, Когато лъвът се храни, Гръмотевица, Един врабец пада, Златната лисица (само тези са издадени на български). Във флибуста книгите ги има само на руски.
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: Уилбър Смит

Мнение от zl_tsanev »

Във Флибуста не можах да намеря нищо...
Името се изписва така: Уилбур Смит (Wilbur Addison Smith)
Във флибуста книгите ги има само на руски.
Книгите са на руски и английски. Само на руски са в ЛИБРУСЕК.

Ако има проблеми със свалянето(не би трябвало да има) мога да ги кача в DOX-a - имам актуално локално копие на ФЛИБУСТА.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Уилбър Смит

Мнение от drackon »

zl_tsanev написа:
Във Флибуста не можах да намеря нищо...
Името се изписва така: Уилбур Смит (Wilbur Addison Smith)
Във флибуста книгите ги има само на руски.
Книгите са на руски и английски. Само на руски са в ЛИБРУСЕК.

Ако има проблеми със свалянето(не би трябвало да има) мога да ги кача в DOX-a - имам актуално локално копие на ФЛИБУСТА.
Името ми беше проблема... :oops: Някой може ли да подреди серията ,,Кортни" по реда действието... :oops:
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Уилбър Смит

Мнение от drackon »

Сега видях, че е подредена във Флибуста...
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости