Редакция на текст, но не от превод

За коригирането на текстове след сканиране

Редакция на текст, но не от превод

Мнениеот паро » 05 януари 2014, 07:38

Здравейте.
Имам следния въпрос: Да речем, че седна и напиша книга. Някаква история, нещо, което ми се е случило например. Но тъй като не съм писател, дали не мога да намеря някой, който да редактира написаното от мен, да го направи правилно и приятно за четене, като не променя смисъла и идеята на написаното. Знам, че такива услуги се предлагат в САЩ, но се опитах да намеря в родната страна и засега не успявам. А ако има - каква би била цената на страница? Дали някой знае нещо?
Благодаря!
паро

Re: Редакция на текст, но не от превод

Мнениеот ariman » 05 януари 2014, 16:49

Здравей, пиши ми на ariman@abv.bg, за да ти дам координати на редактор от този тип. Приятен ден.
ariman

Мнениеот Цвети2004 » 17 септември 2014, 18:08

паро написа:Здравейте.
Имам следния въпрос: Да речем, че седна и напиша книга. Някаква история, нещо, което ми се е случило например. Но тъй като не съм писател, дали не мога да намеря някой, който да редактира написаното от мен, да го направи правилно и приятно за четене, като не променя смисъла и идеята на написаното. Знам, че такива услуги се предлагат в САЩ, но се опитах да намеря в родната страна и засега не успявам. А ако има - каква би била цената на страница? Дали някой знае нещо?
Благодаря!

Здравейте,
Може би темата вече не е актуална, но, в случай че имате нужда от помощ все още, аз предлагам редакция и коректура на текстове
Цвети2004

Мнениеот Цвети2004 » 17 септември 2014, 18:16

Извинете ме, не добавих електронната си поща - korektordo@gmail.com
Цвети2004

Обратно към Корекция

• Подобни теми
    отговори
    прегледи
    Последно мнение