Редакция на текст, но не от превод

За коригирането на текстове след сканиране
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
паро

Редакция на текст, но не от превод

Мнение от паро »

Здравейте.
Имам следния въпрос: Да речем, че седна и напиша книга. Някаква история, нещо, което ми се е случило например. Но тъй като не съм писател, дали не мога да намеря някой, който да редактира написаното от мен, да го направи правилно и приятно за четене, като не променя смисъла и идеята на написаното. Знам, че такива услуги се предлагат в САЩ, но се опитах да намеря в родната страна и засега не успявам. А ако има - каква би била цената на страница? Дали някой знае нещо?
Благодаря!
ariman
Мнения: 13
Регистрация: 27 февруари 2011, 14:25

Re: Редакция на текст, но не от превод

Мнение от ariman »

Здравей, пиши ми на ariman[маймунско а]abv[ . ]bg, за да ти дам координати на редактор от този тип. Приятен ден.
Цвети2004
Мнения: 2
Регистрация: 17 септември 2014, 18:05

Re: Редакция на текст, но не от превод

Мнение от Цвети2004 »

паро написа:Здравейте.
Имам следния въпрос: Да речем, че седна и напиша книга. Някаква история, нещо, което ми се е случило например. Но тъй като не съм писател, дали не мога да намеря някой, който да редактира написаното от мен, да го направи правилно и приятно за четене, като не променя смисъла и идеята на написаното. Знам, че такива услуги се предлагат в САЩ, но се опитах да намеря в родната страна и засега не успявам. А ако има - каква би била цената на страница? Дали някой знае нещо?
Благодаря!
Здравейте,
Може би темата вече не е актуална, но, в случай че имате нужда от помощ все още, аз предлагам редакция и коректура на текстове
Цвети2004
Мнения: 2
Регистрация: 17 септември 2014, 18:05

Re: Редакция на текст, но не от превод

Мнение от Цвети2004 »

Извинете ме, не добавих електронната си поща - korektordo[маймунско а]gmail[ . ]com
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости