Как да разкодирам Kindle 4?

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
boian90
Мнения: 7
Регистрация: 14 декември 2013, 15:55

Как да разкодирам Kindle 4?

Мнение от boian90 »

Здравейте! Нов съм във форума. Наскоро се сдобих с Kindle 4. Купил съм го от човек, а не от магазин. Прочетох, че за да поддържа повечко формати трябва да се разкодира и да му се добави програмата Cool Reader (поправете ме ако греша). Би ли могъл някой да ми обясни как точно става това, но ако може да е малко по-подробно, защото съм скаран с техниката като цяло. Извинявам се ако съществува вече подобно тема и благодаря предварително на всички отзовали се (искрено се надявам да има такива) :)
boian90
Мнения: 7
Регистрация: 14 декември 2013, 15:55

Re: Как да разкодирам Kindle 4?

Мнение от boian90 »

Справих се самичък, мерси все пак. :D
boian90
Мнения: 7
Регистрация: 14 декември 2013, 15:55

Re: Как да разкодирам Kindle 4?

Мнение от boian90 »

Имам още един малко особен въпрос, не знам дали ще успея точно да го формулирам, но ще се опитам: нормално ли е, докато прелиствам страниците, думите "отпечатани" върху предишната страница да се появяват на следващата, едва доловимо и едва различимо, там където няма текст(края на абзац, да речем)? Буквите са може би с една идея по-бели, отколкото е цвета на "хартията", така да се изразя. :?
swetly

Re: Как да разкодирам Kindle 4?

Мнение от swetly »

Това е в настройките:
home-menu-settings-page 3 - page refresh
като се пусне опреснява екрана на всяка страница
boian90
Мнения: 7
Регистрация: 14 декември 2013, 15:55

Re: Как да разкодирам Kindle 4?

Мнение от boian90 »

Опитах, но без резултат.
boian90
Мнения: 7
Регистрация: 14 декември 2013, 15:55

Re: Как да разкодирам Kindle 4?

Мнение от boian90 »

Няма значение, не е нещо натрапчиво и не дразни толкова, колкото смятах в началото. :D
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости