А защо не?

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Заключена
Zliq bili

А защо не?

Мнение от Zliq bili »

Пичове, понеже от едно известно време забелязвам, че спряхте да качвате нови книги и ограничихте достъпа до нови заглавия, имам едно предложение. Защо не качвате новите неща в замунда или арена или където искате. Да видим книжарите как ще ги спрат!
notman
Мнения: 215
Регистрация: 21 февруари 2012, 19:30

Re: А защо не?

Мнение от notman »

Е как ще са спрели да качват нови книги? Последната порция е от днес!
Zliq Bili

Re: А защо не?

Мнение от Zliq Bili »

Под нови книги имам предвид издания от 2012 г. насам!
notman
Мнения: 215
Регистрация: 21 февруари 2012, 19:30

Re: А защо не?

Мнение от notman »

Е ти всички стари заглавия ли изчете, та напираш за новите? Новите заглавия са в книжарницата.
Zliq Bili

Re: А защо не?

Мнение от Zliq Bili »

Какво точно не ти харесва в идеята, че ми скачаш така остро?
Или вече сте клекнали на книжарите?
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: А защо не?

Мнение от petrovich »

Zliq Bili написа:Какво точно не ти харесва в идеята, че ми скачаш така остро?
Или вече сте клекнали на книжарите?
Има правила, които най-вероятно ти не си прочел щом задаваш такъв въпрос. Допълнителна информация можеш да намериш в обръщението на Моята библиотека към всички посетители, към което има връзка в началната страница на библиотеката.
В случай, че не ти харесват се чувствай свободен да създадеш твоя собствена библиотека (на базата на тази или друга библиотека). Там можеш да следваш свои собствени правила и да качваш книги от 2012 г. насам.
notman
Мнения: 215
Регистрация: 21 февруари 2012, 19:30

Re: А защо не?

Мнение от notman »

Zliq Bili написа:Какво точно не ти харесва в идеята, че ми скачаш така остро?
Или вече сте клекнали на книжарите?
Не ми харесва, че призоваваш екипа на „Моята библиотека“ да нарушава собствените си правила... което освен че е доста грубо, е и доста тъпо - да очакваш да си плюят на сурата по тоя начин.
Не зная кои са тия „сте“ за теб, аз съм обикновен потребител тук и считам, че...виж горния абзац. „Клякането на книжарите“ ми звучи познато, много познато... да не се окаже, че си поредният трол-провокатор със списък „опорни точки“ в ръка, който първо кара хората да нарушат собствените си правила и етичния си кодекс, а когато получи отказ - започва да сипе обвинения за клякания, навеждания и други физически упражнения. Нека позная - следващата „опорна точка“ от списъка в ръката ти е... четирицифрена сума на месец. За толкова са се продали хората от „Моята библиотека“, нали? :)
Разбира се, ако бяха приели „идеята“ ти, щеше да докладваш на господарите си и да получиш бонус за добре свършена работа :D
Zliq Bili

Re: А защо не?

Мнение от Zliq Bili »

Ясна работата. Клекнали сте. Пожелавам успех на Читанка инфо и на екипа и.
Zliq Bili

Re: А защо не?

Мнение от Zliq Bili »

Съвсем сте се филмирали. Може и да ви се стори странно, но аз, а и над 90% от българите изобщо не ни пука какво става на жълтите павета. През оная ми работа е дали сте протестъри или контрапротестър, дали сте герб и бсп. Важно е да има хляб на масата и бира в хладилника и от време на време по някой книга. Изобщо не ми дреме за опорните точки на бесипету и за окупацията на СУ, ама изобщо.
Важно е само, че читанката вече не е това, което беше и че всеки си има цена- постигната чрез заплаха или чрез материален стимул. Със здраве и успешно протестиране, след като сте се осрали тук, ще се осерете и с протести/ контрапротестите без значение от кои сте!
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: А защо не?

Мнение от Бам Бам »

Объркал си мястото на темата си. Раздел Хумор се намира малко по-надолу. Не вярвам тези глупости, които си написал да ги мислиш сериозно. Да не говорим, че нямат нищо общо с Читанка.
Заключена

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости