Как да отбележа докъде съм прочела

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
dara

Как да отбележа докъде съм прочела

Мнение от dara »

Не исках да занимавам никого с елементарни сигурно неща, попрелистих доста теми, но на този доста глупав въпрос все още не мога да намеря отговор:))
Гост

Re: Как да отбележа докъде съм прочела

Мнение от Гост »

С връвчица или хартийка между страниците не се ли получава :) ?
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Как да отбележа докъде съм прочела

Мнение от petrovich »

За момента няма такава възможност.
Ако стигнеш до определена глава (част) можеш да запомниш коя е, после, от менюто със съдържанието на произведението, да се върнеш.
Гост

Re: Как да отбележа докъде съм прочела

Мнение от Гост »

Най-често ползвам Cool Reader на Vadim Lopatin.
Много добра програмка за четене на E-Book както на Windows така и на Android устройства.
Потдържа следните формати: epub (non-DRM), fb2, txt, rtf, html, chm, tcr, doc, pdb formats supported,
като затворите програмката, тя автоматично запаметява до къде сте стигнали и не е необходимо да отбелязваш или помниш страницата до която си стигнал. Също се отнася ако четете по две или повече книги или статии, просто си ги отваря от там от където сте ги затворили. Има още много екстри като всяка програмка за четене на електронни книги, затова Ви давам линк към официалният сайт:
http://coolreader.org/e-index.htm
makeme
Мнения: 1
Регистрация: 10 януари 2017, 15:57

Re: Как да отбележа докъде съм прочела

Мнение от makeme »

Знам, че темата е старичка, но има ли някакво движение по нея. Смисъл - има ли такава функционалност вече?
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости