Препоръка на нещо "леко" и свежо

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
danielbonev
Мнения: 14
Регистрация: 31 декември 2008, 16:46

Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от danielbonev »

Привет!Бихте ли ми препоръчали нещо леко и интересно, за разпускане (отърсване от мисли), че до сега все ситком сериали гледам, но бих искал да прочета нещо хубаво и приятно.
Винаги съм искал да прочета нещо историческо(чел съм тримата мускетари), но нямам никакви познания по история, за това не се захващам с такива.Ако има такава, където не трябва да имаш някакви познания препоръчайте!
Благодаря предварително!!!
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от Бам Бам »

Препоръчвам ти Отровният пръстен, а после виж и другите книги на Петър Бобев. Ако се съмняваш дали ще ти хареса можеш за зачетеш малко от началото на книгата.
danielbonev
Мнения: 14
Регистрация: 31 декември 2008, 16:46

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от danielbonev »

Бам Бам написа:Препоръчвам ти Отровният пръстен, а после виж и другите книги на Петър Бобев. Ако се съмняваш дали ще ти хареса можеш за зачетеш малко от началото на книгата.
Ок, благодаря, ще ги погледна.
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от petrovich »

Друг уникален български автор е Цончо Родев. До момента няма негово произведение, което да ми е било скучно.
danielbonev
Мнения: 14
Регистрация: 31 декември 2008, 16:46

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от danielbonev »

petrovich написа:Друг уникален български автор е Цончо Родев. До момента няма негово произведение, което да ми е било скучно.
Мерси Хари!
Ще погледна и нещо, но кажи по-конкретно произведение, понеже казах, че не съм запознат с история.
Благодаря!
mechok
Мнения: 55
Регистрация: 20 декември 2010, 15:48

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от mechok »

petrovich написа:Друг уникален български автор е Цончо Родев. До момента няма негово произведение, което да ми е било скучно.
Да бе Хари, уточнявай! Нали казах, че не знам история (е, сега го казвам де).
Що не земеш да прочетеш някоя и да драснеш тука в два-три реда, да не се мъчим и аз да чета. Щото май вече казах - не знам история. Та земи се понапъни.
Благодаря!
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от petrovich »

danielbonev написа:
petrovich написа:Друг уникален български автор е Цончо Родев. До момента няма негово произведение, което да ми е било скучно.
Мерси Хари!
Ще погледна и нещо, но кажи по-конкретно произведение, понеже казах, че не съм запознат с история.
Благодаря!
Ами всичките, както казах няма някое, което да не ми е харесало. Като започнеш с трилогията „Тътени“, продължиш с „Изпитание“, книгата „Една торба ключове“ и т.н. Виж читателските коментари, оценките, които са налични за всяко произведение.
Димитър

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от Димитър »

Вечна и мъдраhttp://chitanka.info/book/3028-aleksis-zorbas
Гледах как Зорбас посред нощ играе хоро и цвили, и ми вика да изскоча и аз от удобната черупка на благоразумието и навика, да тръгна на големи пътешествия с него, но аз продължавах да стоя неподвижно и да зъзна. Много пъти съм се срамувал през живота си, защото съм залавял душата си, че не смее да направи онова, което най-великото безумие – същността на живота – ме зовеше да извърша.
Kastiel1

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от Kastiel1 »

Горещо препоръчвам "Хрониките на Ририя", невероятна поредица от 6 книги!
notman
Мнения: 215
Регистрация: 21 февруари 2012, 19:30

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от notman »

О. Хенри.
ems.90

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от ems.90 »

Гръцко кафе, отдавна не бях чела толкова добре написана българска книга.
Анонимен

Re: Препоръка на нещо "леко" и свежо

Мнение от Анонимен »

Здравейте препорьчвам ви романа Закуска в Леглото от Сандра Браун
Лека Вечер
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости