Мобилна версия на Читанка

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Надежда Стефанова
Мнения: 3
Регистрация: 16 август 2013, 16:43

Мобилна версия на Читанка

Мнение от Надежда Стефанова »

Здравейте! Искам да разбера защо след като си направих регистрация в Читанка от компютъра не мога да ползвам същата регистрация и на телефона си? Както и защо, след като виждам заглавието Любов на Елиф Шафак на компютъра, в мобилната версия ми казва, че няма такъв автор или заглавие? Благодаря!
notman
Мнения: 215
Регистрация: 21 февруари 2012, 19:30

Re: Мобилна версия на Читанка

Мнение от notman »

Предполагам, че вече втори ден хората от екипа хвърлят боб, редят карти таро, общуват с духове...но не могат да отгатнат какъв телефон ползвате, с каква операционна система и какъв браузър :) Ще ги улесните много (а и себе си), ако дадете тази информация.
Надежда Стефанова
Мнения: 3
Регистрация: 16 август 2013, 16:43

Re: Мобилна версия на Читанка

Мнение от Надежда Стефанова »

Телефонът е Blade ІІІ с OS Android 4.0.4. Използвам Chrome.
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: Мобилна версия на Читанка

Мнение от Mandor »

Специално проверих с телефона си — посоченото произведение се вижда, дори и ако се влезе като нерегистриран потребител.
Защо казвате „мобилна версия“? За всички устройства се използва само един адрес — chitanka.info.
Надежда Стефанова
Мнения: 3
Регистрация: 16 август 2013, 16:43

Re: Мобилна версия на Читанка

Мнение от Надежда Стефанова »

Казвам "мобилна", за да разгранича употребата на сайта. Иначе аз също успявам да тегля различни произведения на телефона си и без регистрация, но специално за тази книга ми дава съобщение, че я няма. За това и се регистрирах през компютъра си, но се оказа, че не ме разпознава на телефона.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост