Публикуване на електронна книга от автор

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
kvlahov
Мнения: 4
Регистрация: 15 юли 2013, 16:07

Публикуване на електронна книга от автор

Мнение от kvlahov »

Здравейте! Още съм нов тук и не се оправям много добре, затова извинявайте за (може би) тъпия въпрос.
Вече знам това:
"Разрешено е да се добавят само книги, издадени на български преди 2011 г. Изключение се прави за тези, пратени от авторите си."

И с него е свързан следващият ми въпрос към админите. Смятате ли, че тази моя електронна книга:

http://dox.bg/files/dw?a=6f99b3923c

е достатъчно достойна, за да се качи в читанката? Предполагам, че ако е, ще ми обясните какво трябва да направя, за да бъде качена.

Благодаря предварително.
kvlahov
Мнения: 4
Регистрация: 15 юли 2013, 16:07

Re: Публикуване на електронна книга от автор

Мнение от kvlahov »

Да разбирам ли, че книгата не става, или просто не са я видели админите (в който случай ще помоля някого да ми каже как да се свържа с тях), или има някаква друга причина да не ми отговори никой?
ckitnik
Мнения: 43
Регистрация: 03 ноември 2008, 09:54

Re: Публикуване на електронна книга от автор

Мнение от ckitnik »

Можете да използвате Ателието, за да качите книгата. Обикновена връзка към dox не върши работа.
Също така може да се запознаете със забранени и разрешени формати.
Пояснение за pdf:
При възможност да не се използва, тъй като затруднява работата на коректора;
За да бъде валидирана най-бързо за качване, е препоръчително да бъде представена във формат SFB.
„Добрият пътешественик няма твърди планове и не държи да пристигне на всяка цена.“ Лао Дзъ
kvlahov
Мнения: 4
Регистрация: 15 юли 2013, 16:07

Re: Публикуване на електронна книга от автор

Мнение от kvlahov »

Благодаря за отговора. Ще я конвертирам и ще я пратя.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости