Цар Плъх

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
svetlozara
Мнения: 3
Регистрация: 19 май 2012, 23:44

Цар Плъх

Мнение от svetlozara »

Здравейте,
Може ли някой да каже дали това е пълното издание? Според коментар 16 "липсва цялото повествование за жените на военнопленниците".
ravik
Мнения: 2
Регистрация: 22 март 2014, 20:20

Re: Цар Плъх

Мнение от ravik »

Доколкото си спомням, наистина в старите издания липсва тази глава, а видях, че е качено старо издание. Аз съм я чела и я имам в новото издание, но не съм сигурна дали може да се добавят така само части.
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Цар Плъх

Мнение от petrovich »

ravik написа:Доколкото си спомням, наистина в старите издания липсва тази глава, а видях, че е качено старо издание. Аз съм я чела и я имам в новото издание, но не съм сигурна дали може да се добавят така само части.
В случая това са две отделни издания, така че новото издание трябва да се обработи и да се добави като самостоятелна книга. С една дума не може да се добави липсващата част в старото издание, което в момента е в библиотеката.
ravik
Мнения: 2
Регистрация: 22 март 2014, 20:20

Re: Цар Плъх

Мнение от ravik »

Ясно. Така или иначе, видях с малко закъснение, че питането е отдавна и предполагам авторът вече не се вълнува от моя отговор. :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости