Начална страница

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Зорбас

Начална страница

Мнение от Зорбас »

Градивната ми критика към администраторите на Читанка е за дизайна. В началната страница на сайта в дясно присъства полето "Кратки съобщения", което е напълно нефункционално. Да не говорим, че от месеци, ако не от години стои съобщението "Има технически проблем със сървъра на библиотеката..." Та ако някой влиза току що винаги се сблъсква с това съобщение, както и с по-долното "Библиотеката ще е недостъпна за около един час". Получава се впечатлението, че постоянно има проблем със сървъра, най-малкото, защото няма и дата на публикацията в началната страница. И изобщо има какво да се помисли по дизайна - огромни бутони, големи празни пространства, нефункционални менюта... изглежда доста далеч от съвременните идеи за дизайн на сайт. Не съм специалист в тази област и не мога да си предложа услугите по нов дизайн, както и очаквам да го изкоментира някой това, но съм убеден, че биха се намерили ентусиасти, които да дадат своите предложения за подобряване на дизайна и функционалността.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости