започнах да нарушавам авторското право на трудоваците

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

започнах да нарушавам авторското право на трудоваците

Мнение от Гост »

като сглобявах том сойер от сайта им знам.бг

после се зачетох и блаааа, баси тъпия превод, нищо общо с това което си спомням.

ако и оня дето претендираше, че е направил съвременен превод на малкия принц се е справил по същия начин, по-добре да не се беше опитвал.

всъщност бориславе, ако ти го пратя тоя том сойер и труд пак се разсмърдят, ще го сваляш ли?
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: започнах да нарушавам авторското право на трудоваците

Мнение от Борислав »

Гост написа:всъщност бориславе, ако ти го пратя тоя том сойер и труд пак се разсмърдят, ще го сваляш ли?
Да.
Гост

Мнение от Гост »

Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Я гледай ти, и на друго място се е появил файла http://www.sharebigfile.com/file/120924 ... r-rar.html :wink: .
Гост

Мнение от Гост »

не знам, аз го сглобих от знам.бг

те в момента имали ддос атака, та не мога да видя дали е същия, направил съм някои промени ;-)
но ще е много хубаво ако това е стария превод, тогава ако борислав го сложи на сайта, трудоваците няма да могат да имат никакви претенции.
Гост

Мнение от Гост »

да това е мойта сглобка.
браво, нали това е идеята, нещата да се разпространяват за да не се загубят.
Hawthorne
Мнения: 80
Регистрация: 25 ноември 2006, 08:46
Местонахождение: Шумен
Връзка:

Мнение от Hawthorne »

На трудоваците кой превод е?

Аз имам издание на Том Сойер от 1996 година от ИК "Пан '96" от Нели Доспевска.
Приятелите и враговете са богатства, които всеки притежава.
Гост

Мнение от Гост »

не знам, не са си направили труда да напишат името на преводача, но определено не е този който съм чел преди 30 години
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости