Карлос Руис Сафон

Един е питал, друг — отговарял…

Карлос Руис Сафон

Мнениеот kremi73 » 20 март 2013, 16:18

Здравейте, много ми е чудно, защо при наличието на толкова суперлативи за книгите на Карлос Руис Сафон , така и не се намери някой да сканира негова книга.Гледам че има издания от 2007 година или аз бъркам? :roll:
kremi73

Re: Карлос Руис Сафон

Мнениеот Бам Бам » 20 март 2013, 16:21

Като имаш желание да видиш книгите сканирани и качени защо ти не се захванеш да свършиш тази работа?
Аватар
Бам Бам

Местонахождение: Папуа Нова Гвинея

Мнениеот kremi73 » 20 март 2013, 16:51

Бам Бам написа:Като имаш желание да видиш книгите сканирани и качени защо ти не се захванеш да свършиш тази работа?

Ако имах книгите и нужната техника с удоволствие бих го направила :wink:
kremi73

Мнениеот Бам Бам » 20 март 2013, 19:10

Всъщност тази част от обработката, която изисква специална техника е най-лесната. Зорът е после, когато трябва да се коригират грешките след разпознаването и да се форматира текстът както трябва. Ако заявиш в тази тема, че би могла да се заемеш с коригирането и форматирането някой друг може и да се навие да намери и сканира книгите.
Аватар
Бам Бам

Местонахождение: Папуа Нова Гвинея

Мнениеот kremi73 » 20 март 2013, 23:27

Бам Бам написа:Всъщност тази част от обработката, която изисква специална техника е най-лесната. Зорът е после, когато трябва да се коригират грешките след разпознаването и да се форматира текстът както трябва. Ако заявиш в тази тема, че би могла да се заемеш с коригирането и форматирането някой друг може и да се навие да намери и сканира книгите.

Ако някой се навие да ми отдели от времето си, да ме обучи как точно става форматирането
ще съм безкрайно благодарна.Четох из форума, за да си изясня процеса, но има много тънкости.Искам да опитам, но ще ми е нужна помощ.Чакам кандидати :wink:
kremi73

Обратно към Красиви въпроси