Търси се библиотека научна литература

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
biox
Мнения: 6
Регистрация: 04 март 2011, 23:21

Търси се библиотека научна литература

Мнение от biox »

Здравейте,
бих искал да помоля за малко помощ. Знам правилата на форума, затова няма да питам за конкратно произведение, а по-скоро за публични библиотеки с научна литература. Докторант съм и времето съвсем не достига, финансите още по-малко, затова не мога да си позволя закупуването на над 200 хартиени носителя. Областта на дисертацията ми е в сферата на връзката между бизнес и образование, държавни политики при възлагане на поръчки за изследвания и др. подобни. Работните езици могат да са английски и руски. Преди време ползвах руска и американска библиотека, но не мога да ги открия в момента. Ако някой има каквато и да е идея за богата база данни от научна литература ще му бъда безкрайно задължен. Минимумът ми за библиографията е 150 произведения, като досега не съм срещнал подходящо на цена под 70 лева, което е непосилно за моите възможности.

Благодаря предварително
назгул
Мнения: 15
Регистрация: 10 ноември 2010, 17:18

Re: Търси се библиотека научна литература

Мнение от назгул »

Моят съвет е да се регистрираш в най-големия руски торент, rutracker.org. Там има и от пиле мляко, категоризирана е литературата по науки. По-богато място за научна литература не съм откривал.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости