Замразена книга

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
tp1974

Замразена книга

Мнение от tp1974 »

Защо Сойка присмехулница е замразена, и ще се оправи ли някога
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Замразена книга

Мнение от Бам Бам »

Написано е с големи червени букви във всички страници на ателието.
Не се добавят книги, издадени на български след декември 2010 г., освен ако не са пратени от авторите си.
tp1974

Re: Замразена книга

Мнение от tp1974 »

Не се добавят ако са издадени до преди 2 години. Случаят не е такъв. За това не ми се репчи. :x :x :x
pechkov
Мнения: 716
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Замразена книга

Мнение от pechkov »

tp1974 написа:Не се добавят ако са издадени до преди 2 години. Случаят не е такъв. За това не ми се репчи. :x :x :x
Заглавие: Сойка-присмехулка
Автор: Сюзан Колинс
Издателство: Екслибрис
ISBN: 9789548208758
Дата на издаване: 2011

Случаят изглежда точно такъв. В ателието с червени букви е написано: "Не се добавят книги, издадени на български след декември 2010 г., освен ако не са пратени от авторите си." Имаше малка промяна на Правилата, която може би си пропуснал. Другото, което си пропуснал е да си подбираш изразните средства.

С поздрав
pechkov
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
tppppppppppppp

Re: Замразена книга

Мнение от tppppppppppppp »

tp1974 написа:Не се добавят ако са издадени до преди 2 години. Случаят не е такъв. За това не ми се репчи. :x :x :x
Хахаха, никой тук не ти е длъжен за нищо, че да се държиш по този начин. А и явно сам не си прочел правилата. Вече правилото за 2 години не важи. Нищо, издадено след 2010, не се публикува, освен ако не е изпратено от авторите.
irgnet
Мнения: 1
Регистрация: 19 юни 2013, 10:42

Re: Замразена книга

Мнение от irgnet »

На мен ми е любопитно защо не публикувате книги издавани последните 2 години.
Алиса

Re: Замразена книга

Мнение от Алиса »

Има книги, които са издадени след 2010, а са на сайта .. повечето от тях едва ли са изпратени от авторите си, но няма значение аз съм благодарна и на това, което има ;)

tp1974, Сойката я има в един голям нашенски тракер :) Приятно четене :) Уникална поредица! :P
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: Замразена книга

Мнение от zl_tsanev »

Цялата трилогия "Игрите на глада" я има в FB2 формат на български и в lib.rus.ec.
Гост

Re: Замразена книга

Мнение от Гост »

zl_tsanev написа:Цялата трилогия "Игрите на глада" я има в FB2 формат на български и в lib.rus.ec.
за сваляне, платена в рубли
Аватар
zl_tsanev
Мнения: 270
Регистрация: 27 май 2008, 07:54
Местонахождение: Шумен

Re: Замразена книга

Мнение от zl_tsanev »

Имам локално копие на библиотеката и затова не ми е проблем да споделя произведенията: Ето тук

Всеки, който желае може да си изтегли локално копие на библиотеката от тук: http://book.libertorrent.com/viewforum.php?f=252

На rulit.net също я има (и други книги на български също). Ето препратка и за там: http://www.rulit.net/programList.php?vi ... B%E0%E4%E0
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: Замразена книга

Мнение от Mandor »

Гост написа:
zl_tsanev написа:Цялата трилогия "Игрите на глада" я има в FB2 формат на български и в lib.rus.ec.
за сваляне, платена в рубли
В тукашните страници има дадена препратка към Флибуста. Просто трябва да се регистрирате там.
i_m_i
Мнения: 42
Регистрация: 06 август 2008, 21:42
Местонахождение: Троян

Re: Сваляне безплатно от lib.rus.ec

Мнение от i_m_i »

Гост написа:
zl_tsanev написа:Цялата трилогия "Игрите на глада" я има в FB2 формат на български и в lib.rus.ec.
за сваляне, платена в рубли
От lib.rus.ec се книгите се свалят безплатно по следния начин: кликате на страницата на книгата (http://lib.rus.ec/b/цифри) и дописвате след цифрите наклонена черта и "read" (/read). Книгата ви се отваря на екран и от командите File/ Save as си я сваляте на компа като текстов файл (save as type: text file).
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости