Статус на произведението - В момента чета!

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Tuatha
Мнения: 4
Регистрация: 18 октомври 2012, 11:12

Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Tuatha »

За по- добра ориентация и подредба на личното пространство в профилите ще е добре да има 3 статуса на произведението: Вече прочетено /това го има като опция и сега/, В момента чета и Искам да прочета.
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Бам Бам »

Tuatha написа:Искам да прочета.
И това го има. Бутонът е сива звездичка точно до копчетата за сваляне на произведения в менюто.
Аватар
Spellweaver
Мнения: 17
Регистрация: 05 юли 2011, 02:11
Местонахождение: Стара Загора
Връзка:

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Spellweaver »

Тъй като ми беше доста трудно да намеря бутона, за който говори Бам Бам, ето къде точно се намира:

Изображение
Tuatha
Мнения: 4
Регистрация: 18 октомври 2012, 11:12

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Tuatha »

До днес бутоните, които ги има: Вече прочетено и Искам да прочета бяха доста разпиляни, раздалечени и различни един от друг. От днес вече са един до друг! Браво! ... но бутон В момента чета, още ми липсва! :(
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Бам Бам »

Аз лично не виждам смисъл от бутон "В момента чета". Повечето хора четат по една книга и това е. Не е трудно да се запомни коя и без специални списъци. Може да има някакъв смисъл от тази идея само ако се извежда за всички потребители някаква статистика в реално време, показваща какво се чете най-много към момента.
Tuatha
Мнения: 4
Регистрация: 18 октомври 2012, 11:12

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Tuatha »

Прав си, че повечето хора четат по една книга. Но също така съм сигурна и че има хора, които четат направо от сайта. Понякога и аз го правя и тогава ми е доста трудно из целия калабалък да намеря произведението, което Чета в момента!
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от petrovich »

За целта има прекрасна търсачка. Достатъчно е да запомниш част от заглавието или цялото заглавие.
Wallküre
Мнения: 22
Регистрация: 08 януари 2012, 03:48

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Wallküre »

Подкрепям идеята! И на мен много ми липсва такъв бутон. Често чета по няколко неща наведнъж и то онлайн, та затова.
Tuatha
Мнения: 4
Регистрация: 18 октомври 2012, 11:12

Re: Статус на произведението - В момента чета!

Мнение от Tuatha »

Благодаря за подкрепата! Все пак такъв бутон няма да е излишен. Дори ще е от полза и за улеснение. Нали в крайна сметка това е идеята. Нека вървим към модернизация! :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости