Публикуване в библиотека Читанка

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Boytcho
Мнения: 1
Регистрация: 02 януари 2013, 00:31

Публикуване в библиотека Читанка

Мнение от Boytcho »

Честита Нова Година на всички, които със своя труд правят възможно съществуването на тази библиотека!

Вашият ентусиазъм и труд заслужават най-дълбоко уважение.

Пожелавам ви щастие и успех в личен план и в начинанието на което сте се посветили!

Имам книга, 'Кратки хоризонти' написана от мен. Ако трябва да я поставя в някаква категория, мисля че 'Антиутопия' е най-близката... Книгата никога не е издавана и е в .doc формат.

Въпросът ми: Мога ли да я публикувам в Chitanka?

Вече се запознах с информацията за разрешените формати както и с факта че се се 'качват' файлове в други формати. Въпросът ми е по-скоро дали една книга може да бъде публикувана, ако все още не е била издавана.

Бойчо
[email protected]
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Публикуване в библиотека Читанка

Мнение от Бам Бам »

Boytcho написа:Книгата никога не е издавана и е в .doc формат.

Въпросът ми: Мога ли да я публикувам в Chitanka?
По принцип, за да стане едно нещо книга, то трябва първо да бъде издадено. След това може да попадне и в някоя библиотека. Нещата, които не са били никога истински книги обикновено се пускат от авторите им в раздел Авторски текстове. Ако става въпрос за нещо с голям обем в отделна тема може да се сложи само линк към него, придружен с анотация и малък откъс.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости