Чичо Пей и Асма бей

— Започнали сте да сканирате/редактирате и сте срещнали проблем, напр. липсват страници
— Търсите издание, за да го сканирате

Чичо Пей и Асма бей

Мнениеот georgiev577 » 17 декември 2012, 23:37

Кой е автора на книгата за двете пакостни българчета чичо Пей и Асма бей и как да се появи в читанката! :?:
georgiev577

Re: Чичо Пей и Асма бей

Мнениеот Бам Бам » 18 декември 2012, 01:29

Еню Кювлиев Изображение
За да се появи тук трябва някой да я сканира и обрати в нужния формат.
Аватар
Бам Бам

Местонахождение: Папуа Нова Гвинея

Мнениеот С.Гаджев » 30 януари 2015, 21:30

Много хубава книжка, имам я само половината, никой ли не разполага с цялата книга?!
С.Гаджев

Мнениеот iskrovi » 06 януари 2018, 16:40

Имам книгата без корица и до 138 стр. вкл. Доста е стара,но ако някой може да намери остатъка и да се обработи,ще можем да я качим-с общи усилия разбира се.
iskrovi

Мнениеот iskrovi » 06 януари 2018, 16:51

Да добавя.Има един сайт : koe-kakvo.com Опитах се да се свържа с тях,защото мисля,че имат цялата книга.Исках да ми изпратят само липсващите ми страници, но отговор нямам и до днес.Може още някой да се пробва може пък да успее.Имат и директен контакт,но аз запецнах на кода(не разбрах какво точно трябва да попълня в полето),така че и там ударих на камък.А книжката си струва труда да я направим.
iskrovi

Мнениеот Еми » 06 януари 2018, 16:53

Книгата е продадена. Имах доброто желание да я купя от антиквари, но е изчерпана. Остава някой от лична библиотека да я осигури - аз се наемам със сканирането и корекцията.
Аватар
Еми

Местонахождение: София

Обратно към Помощ за конкретни издания