Таблет

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

Таблет

Мнение от Гост »

http://hardware.earthweb.com/computers/ ... hp/3559071

размера е идеален с изключение на стърчащата heavy duty батерия, ама пък снея няма проблем да четеш 5 часа, даже с включен wifi.

малко грее, не неприятно, но сега е зима и всяко топло е добре дошло.

и с 1GB RAM и 60GB диск е почти толкова пъргаво колкото престарелия ми десктоп.

единствения проблем, който винаги до сега го е имало и пак го има е че като четеш на тъмно в един момент ти се иска да намалиш още светлината, а не можеш.
Hawthorne
Мнения: 80
Регистрация: 25 ноември 2006, 08:46
Местонахождение: Шумен
Връзка:

Мнение от Hawthorne »

Инсталирай си Adobe Photoshop, към него има Gamma програма, която се показва в Control Panel, с него можеш да намаляш още ;)
Приятелите и враговете са богатства, които всеки притежава.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Re: Най после го докопах

Мнение от SecondShoe »

Гост написа: единствения проблем, който винаги до сега го е имало и пак го има е че като четеш на тъмно в един момент ти се иска да намалиш още светлината, а не можеш.
Ползвам таблет от същата марка като твоя и съм решил проблема с: 1. Намалявам яркостта докрай и 2. Чета с CoolReader като съм задал фона да е черен, а буквите да са сиви (нюанса си е по твой вкус).
непременно ползвай ClearType за изглаждане на ръбовете. По-приятно изглеждат ръбовете когато са загладени.
Гост

Мнение от Гост »

ами всъщност и аз правя същото, проблема е, че на другия ден трябва да правиш обратното за ярка светлина

а хаали за пц има некакъв бъг, който не позволява записването на профили, за покет пц си работи правилно
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости