старците, сещате ли се за петър бобев

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

старците, сещате ли се за петър бобев

Мнение от Гост »

май е един от забравените, а книгите му са много по-добри от разните фентъзи сапунки
Plamen

Мнение от Plamen »

Добри са книжките на Петър Бобев найстина, но и другата фантастика е добра. А напоследък прочетох две забележителни поредици свалени от тук. За което съм искрено благодарен на създателя на този сайт.
Пешо

Мнение от Пешо »

Петър Бобев ми е любимия български автор. От колко време търся "Галатея" да си я имам и в електронен вид, но я няма никъде.
Симеон

Мнение от Симеон »

Петър Бобев е моят любим български автор, за жалост имам само около 12-13 негови книги но негови произведения в електронен вид съм намирал само "Опалите на Нефертити" и то на руски език.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: старците, сещате ли се за петър бобев

Мнение от drackon »

А бяхме млади... :cry: И Бобев беше върха!!! През гадините ми откраднаха май всичките негови книги...Жалко...
latinkadimitrova
Мнения: 13
Регистрация: 25 октомври 2011, 22:49

Re: старците, сещате ли се за петър бобев

Мнение от latinkadimitrova »

Прочела съм доста от книгите му :) е не всичките но които са ми попадали ."Симба "ми беше една от любимите книги от детството .Маи все още я няма в библиотеката!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости